| Productnaam | Mens-machine-interface (HMI) |
|---|---|
| operatingSystem | Ingebed LINUX |
| Ondersteunde protocollen | Modbus, Profibus, CANopen |
| Geheugencapaciteit | 128 MB RAM, 128 MB Flash |
| Bedrijfsspanning | 24 V DC |
| Afmetingen | 190 mm x 140 mm x 40 mm |
|---|---|
| screenSize | 7 inch |
| Invoermethode | Capacitieve aanraking |
| Montagetype | Paneelmontage |
| Gewicht | 500 Gram |
| Invoermethode | Aanraking, knoppen |
|---|---|
| Afmetingen | 190 mm x 140 mm x 40 mm |
| Geheugencapaciteit | 128 Mb FLITS |
| Productnaam | Mens-machine-interface (HMI) |
| Bewaartemperatuur | -30 ° C tot 70 ° C |
| Montagetype | Paneelmontage |
|---|---|
| operatingSystem | Ingebed LINUX |
| screenSize | 7 inch |
| Voeding | 24 V DC |
| Productnaam | Mens-machine-interface (HMI) |
| Opslagtemperatuurbereik | -30 ° C tot 70 ° C |
|---|---|
| Communicatiepoorten | Ethernet, USB, RS-232, RS-485 |
| Afmetingen | 190 mm x 140 mm x 40 mm |
| screenSize | 7 inch |
| Geheugencapaciteit | 128 MB RAM, 256 MB Flash |
| screenSize | 7 inch |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
| Geheugen | 256 MB RAM, 512 MB Flash |
| Weergavetype | Touchscreen LCD |
| Weergavetype | TFT-kleur LCD |
| Aantal uitgangskanalen | -25℃~50℃ |
|---|---|
| Ingangsspanning | 24 V gelijkstroom |
| Integratie | SCADA, MES-systemen |
| Controletype | Programmeerbaar logicacontrolemechanisme (PLC) |
| Programmeertaal | Ladderlogica, functieblokdiagram |
| Uitvoertype | Relais, transistor, analoog |
|---|---|
| Gebruikersinterface | HMI (Human Machine Interface), touchscreen |
| Programmeertaal | Ladderlogica, gestructureerde tekst |
| Protocolondersteuning | Ethernet/IP, Modbus TCP, Profinet |
| Weergave | 7 |
| Veiligheidsvoorzieningen | Noodstop, overbelastingsbeveiliging |
|---|---|
| Reactietijd | Milliseconden |
| Weergave | 7 |
| Punt | 14 (8DI+6DO) |
| Breedte | 22,5 mm |
| Onderdeelnr | 200-595-072-122 VM600 CPUM |
|---|---|
| Model | S7-1200 |
| softwareCompatibility | Ondersteunt SCADA- en HMI-software |
| Punt | 14 (8DI+6DO) |
| Aantal uitgangskanalen | -25℃~50℃ |