| Uitvoertype | Digitale en analoge uitgangen |
|---|---|
| Programmeertaal | Ladderlogica, functieblokdiagram |
| Garantieperiode | 1 tot 3 jaar |
| Invoertype | Digitale en analoge ingangen |
| softwareCompatibility | Ondersteunt SCADA- en HMI-software |
| Uitvoertype | Digitale en analoge uitgangen |
|---|---|
| Programmeertaal | Ladderlogica, functieblokdiagram |
| Garantieperiode | 1 tot 3 jaar |
| Invoertype | Digitale en analoge ingangen |
| softwareCompatibility | Ondersteunt SCADA- en HMI-software |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
|---|---|
| operatingSystem | Ingebed LINUX |
| Opslagtemperatuurbereik | -30 ° C tot 70 ° C |
| Afmetingen | 190 mm x 140 mm x 40 mm |
| Communicatiepoorten | Ethernet, USB, RS232, RS485 |
| Oplossing | 800 x 480 pixels |
|---|---|
| Opslagtemperatuurbereik | -30 ° C tot 70 ° C |
| Productnaam | Mens-machine-interface (HMI) |
| Geheugen | 128 MB RAM, 256 MB Flash |
| Montagetype | Paneelmontage |
| Afmetingen | 190 mm x 140 mm x 40 mm |
|---|---|
| Invoermethode | Capacitieve aanraking |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
| Bedrijfsspanning | 24 V DC |
| Gewicht | 500 Gram |
| Communicatieprotocollen | Modbus, Profibus, Ethernet/IP, CANopen |
|---|---|
| koelmethode | Geforceerde luchtkoeling |
| Zwakke starttijd | 0 tot 60 seconden instelbaar |
| Overbelastingscapaciteit | 150% gedurende 60 seconden |
| Montagetype | Wandmontage of paneelmontage |
| Invoertype | Capacitieve aanraking |
|---|---|
| Productnaam | Mens-machine-interface (HMI) |
| Montagetype | Paneelmontage |
| operatingSystem | Ingebed LINUX |
| Bedrijfsspanning | 24 V DC |
| Montagetype | Paneelmontage |
|---|---|
| Opslagtemperatuurbereik | -30 ° C tot 70 ° C |
| Bedrijfsspanning | 24 V DC |
| Ondersteunde protocollen | Modbus, Profibus, CANopen |
| operatingSystem | Ingebed LINUX |
| Communicatiepoorten | Ethernet, USB, RS-232, RS-485 |
|---|---|
| screenSize | 7 inch |
| Weergavetype | Touchscreen LCD |
| Productnaam | Mens-machine-interface (HMI) |
| Gewicht | 500 Gram |
| Opslagtemperatuurbereik | -30 ° C tot 70 ° C |
|---|---|
| Productnaam | Mens-machine-interface (HMI) |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
| Bedrijfsspanning | 24 V DC |
| Afmetingen | 190 mm x 140 mm x 40 mm |