| Τύπος εξόδου | Ψηφιακές και αναλογικές εξόδους |
|---|---|
| Γλώσσα προγραμματισμού | Λογική σκάλας, διάγραμμα μπλοκ συναρτήσεων |
| Περίοδος εγγύησης | 1 έως 3 έτη |
| Τύπος εισόδου | Ψηφιακές και Αναλογικές Είσοδοι |
| softwareCompatibility | Υποστηρίζει λογισμικό SCADA και HMI |
| Τύπος εξόδου | Ψηφιακές και αναλογικές εξόδους |
|---|---|
| Γλώσσα προγραμματισμού | Λογική σκάλας, διάγραμμα μπλοκ συναρτήσεων |
| Περίοδος εγγύησης | 1 έως 3 έτη |
| Τύπος εισόδου | Ψηφιακές και Αναλογικές Είσοδοι |
| softwareCompatibility | Υποστηρίζει λογισμικό SCADA και HMI |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
|---|---|
| operatingSystem | Ενσωματωμένο LINUX |
| Εύρος θερμοκρασίας αποθήκευσης | -30 ° C έως 70 ° C |
| Διαστάσεις | 190 mm x 140 mm x 40 mm |
| Επικοινωνιακά λιμάνια | Ethernet, USB, RS232, RS485 |
| Ψήφισμα | 800 x 480 εικονοστοιχεία |
|---|---|
| Εύρος θερμοκρασίας αποθήκευσης | -30 ° C έως 70 ° C |
| Όνομα προϊόντος | Διεπαφή ανθρώπου-μηχανής (HMI) |
| Μνήμη | 128 MB RAM, 256 MB Flash |
| Τύπος τοποθέτησης | Βάση πάνελ |
| Τύπος τοποθέτησης | Βάση πάνελ |
|---|---|
| Εύρος θερμοκρασίας αποθήκευσης | -30 ° C έως 70 ° C |
| Τάση λειτουργίας | 24 V DC |
| Υποστηριζόμενα πρωτόκολλα | Modbus, Profibus, CANopen |
| operatingSystem | Ενσωματωμένο LINUX |
| Διαστάσεις | 190 mm x 140 mm x 40 mm |
|---|---|
| Μέθοδος εισαγωγής | Χωρητική αφή |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Τάση λειτουργίας | 24 V DC |
| Βάρος | 500 γραμμάρια |
| Πρωτόκολλα Επικοινωνίας | Modbus, Profibus, Ethernet/IP, CANopen |
|---|---|
| μέθοδος ψύξης | Αναγκαστική Αεροψύξη |
| Ώρα ήπιας έναρξης | Ρυθμιζόμενο από 0 έως 60 δευτερόλεπτα |
| Ικανότητα υπερφόρτωσης | 150% για 60 δεύτερα. |
| Τύπος τοποθέτησης | Επιτοίχια ή σε πάνελ |
| Τύπος εισόδου | Χωρητική αφή |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Διεπαφή ανθρώπου-μηχανής (HMI) |
| Τύπος τοποθέτησης | Βάση πάνελ |
| operatingSystem | Ενσωματωμένο LINUX |
| Τάση λειτουργίας | 24 V DC |
| Επικοινωνιακά λιμάνια | Ethernet, USB, RS-232, RS-485 |
|---|---|
| Μέγεθος οθόνης | 7 ίντσες |
| Τύπος οθόνης | Εικονική οθόνη LCD |
| Όνομα προϊόντος | Διεπαφή ανθρώπου-μηχανής (HMI) |
| Βάρος | 500 γραμμάρια |
| Εύρος θερμοκρασίας αποθήκευσης | -30 ° C έως 70 ° C |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Διεπαφή ανθρώπου-μηχανής (HMI) |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Τάση λειτουργίας | 24 V DC |
| Διαστάσεις | 190 mm x 140 mm x 40 mm |