| Çıkış türü | Dijital ve analog çıkışlar |
|---|---|
| Programlama dili | Merdiven Mantığı, Fonksiyon Blok Şeması |
| Garanti süresi | 1 ila 3 yıl |
| Giriş türü | Dijital ve Analog Girişler |
| yazılım Uyumluluğu | SCADA ve HMI yazılımını destekler |
| Çıkış türü | Dijital ve analog çıkışlar |
|---|---|
| Programlama dili | Merdiven Mantığı, Fonksiyon Blok Şeması |
| Garanti süresi | 1 ila 3 yıl |
| Giriş türü | Dijital ve Analog Girişler |
| yazılım Uyumluluğu | SCADA ve HMI yazılımını destekler |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 60°C |
|---|---|
| işletim sistemi | Gömülü Linux |
| Depolama sıcaklık aralığı | -30 ° C ila 70 ° C |
| Boyutlar | 190 mm x 140 mm x 40 mm |
| İletişim portları | Ethernet, USB, RS232, RS485 |
| Çözünürlük | 800 x 480 piksel |
|---|---|
| Depolama sıcaklık aralığı | -30 ° C ila 70 ° C |
| Ürün adı | İnsan-Makine Arayüzü (HMI) |
| Hafıza | 128 MB RAM, 256 MB Flaş |
| Montaj tipi | Panel montajı |
| Boyutlar | 190 mm x 140 mm x 40 mm |
|---|---|
| Giriş yöntemi | Kapasitif Dokunmatik |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 60°C |
| Çalışma voltajı | 24 V DC |
| Ağırlık | 500 Gram |
| İletişim Protokolleri | Modbus, Profibus, Ethernet/IP, CANopen |
|---|---|
| soğutma yöntemi | Zorunlu Hava Soğutma |
| Yumuşak Başlangıç Zamanı | 0 ila 60 saniye ayarlanabilir |
| Aşırı Yük Kapasitesi | 60 saniye boyunca %150 |
| Montaj Tipi | Duvara monte veya Panele monte |
| Giriş türü | Kapasitif Dokunmatik |
|---|---|
| Ürün adı | İnsan-Makine Arayüzü (HMI) |
| Montaj tipi | Panel montajı |
| işletim sistemi | Gömülü Linux |
| Çalışma voltajı | 24 V DC |
| Montaj tipi | Panel montajı |
|---|---|
| Depolama sıcaklık aralığı | -30 ° C ila 70 ° C |
| Çalışma voltajı | 24 V DC |
| Desteklenen protokoller | Modbus, Profibus, CANopen |
| işletim sistemi | Gömülü Linux |
| İletişim portları | Ethernet, USB, RS-232, RS-485 |
|---|---|
| ekran boyutu | 7 inç |
| Görüntüleme türü | Dokunmatik LCD |
| Ürün adı | İnsan-Makine Arayüzü (HMI) |
| Ağırlık | 500 Gram |
| Depolama sıcaklık aralığı | -30 ° C ila 70 ° C |
|---|---|
| Ürün adı | İnsan-Makine Arayüzü (HMI) |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 60°C |
| Çalışma voltajı | 24 V DC |
| Boyutlar | 190 mm x 140 mm x 40 mm |