| Ürün adı | İnsan-Makine Arayüzü (HMI) |
|---|---|
| işletim sistemi | Gömülü Linux |
| Desteklenen protokoller | Modbus, Profibus, CANopen |
| Bellek kapasitesi | 128 MB RAM, 128 MB Flaş |
| Çalışma voltajı | 24 V DC |
| Boyutlar | 190 mm x 140 mm x 40 mm |
|---|---|
| ekran boyutu | 7 inç |
| Giriş yöntemi | Kapasitif Dokunmatik |
| Montaj tipi | Panel montajı |
| Ağırlık | 500 Gram |
| Giriş yöntemi | Dokunma, Düğmeler |
|---|---|
| Boyutlar | 190 mm x 140 mm x 40 mm |
| Bellek kapasitesi | 128 Mb FLAŞ |
| Ürün adı | İnsan-Makine Arayüzü (HMI) |
| Depolama sıcaklığı | -30 ° C ila 70 ° C |
| Montaj tipi | Panel montajı |
|---|---|
| işletim sistemi | Gömülü Linux |
| ekran boyutu | 7 inç |
| Güç kaynağı | 24 V DC |
| Ürün adı | İnsan-Makine Arayüzü (HMI) |
| Depolama sıcaklık aralığı | -30 ° C ila 70 ° C |
|---|---|
| İletişim portları | Ethernet, USB, RS-232, RS-485 |
| Boyutlar | 190 mm x 140 mm x 40 mm |
| ekran boyutu | 7 inç |
| Bellek kapasitesi | 128 MB RAM, 256 MB Flaş |
| ekran boyutu | 7 inç |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 60°C |
| Hafıza | 256 MB RAM, 512 MB Flash |
| Görüntüleme türü | Dokunmatik LCD |
| Ekran Tipi | TFT renkli LCD |
| Çıkışkanallarının sayısı | -25°C~50°C |
|---|---|
| Giriş Gerilimi | TC-1500C Köşe Kesme ve Katlama fonksiyonlu otomatik pencere yama makinesi |
| Entegrasyon | SCADA, MES Sistemleri |
| Kontrol Tipi | Programlanabilir mantık denetleyicisi (PLC) |
| Programlama dili | Merdiven Mantığı, Fonksiyon Blok Şeması |
| Çıkış türü | Röle, Transistör, Analog |
|---|---|
| UserInterface | HMI (İnsan Makine Arayüzü), Dokunmatik Ekran |
| Programlama dili | Merdiven Mantığı, Yapılandırılmış Metin |
| Protokol desteği | Ethernet/IP, Modbus TCP, Profinet |
| Görüntülemek | 7 |
| Güvenlik özellikleri | Acil durdurma, aşırı yük koruması |
|---|---|
| Tepki süresi | Milisaniye |
| Görüntülemek | 7 |
| Nokta | 14 (8DI+6DO) |
| Genişlik | 22,5 mm |
| Parça Numarası | 200-595-072-122 VM600 CPUM |
|---|---|
| Modeli | S7-1200 |
| yazılım Uyumluluğu | SCADA ve HMI yazılımını destekler |
| Nokta | 14 (8DI+6DO) |
| Çıkışkanallarının sayısı | -25°C~50°C |