| Çıkış voltajı | TC-1500C Köşe Kesme ve Katlama fonksiyonlu otomatik pencere yama makinesi |
|---|---|
| Giriş türü | Dijital Giriş, Analog Giriş |
| Garanti | 1 ila 3 yıl |
| İletişim Protokolü | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| Modeli | S7-1200 |
| Mimarlık | Birden fazla kontrolör ve operatör istasyonuyla dağıtılmıştır |
|---|---|
| Veri toplama | Sensörlerden ve saha cihazlarından sürekli veri toplama |
| Ölçeklenebilirlik | Küçük ve büyük ölçekli endüstriyel prosesleri destekler |
| UserInterface | HMI/SCADA entegrasyonuna sahip grafik kullanıcı arayüzü |
| Alarm yönetimi | Gelişmiş alarm algılama, bildirim ve günlük kaydı |
| Güç kaynağı | 24V DC veya 110/220V AC |
|---|---|
| İletişim protokolü | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| montaj tipi | IP65 |
| Çıktı Yöntemi | transistör |
| Görüntülemek | İsteğe bağlı LCD veya LED göstergeler |
| Giriş Noktaları | 28 |
|---|---|
| Besleme Gerilimi Tipi | T/T |
| Güç Kaynağı voltajı | 100 – 240VAC. |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 60°C |
| Çıktı Yöntemi | Röle |
| Çıkış_Türü | Röle |
|---|---|
| Üreticisi | Siemens |
| Puanlar | 40 (24DI+16DO) |
| Giriş Sayısı | 14 |
| Durum | Yeni Orijinal Mühürlü |
| montaj tipi | IP65 |
|---|---|
| Boyutlar | 90 mm x 60 mm x 75 mm |
| Besleme Gerilimi Tipi | T/T |
| Çıkış Noktaları | 24 puan. |
| Modeli | S7-1200 |
| CPU_Speed | 100 MHz |
|---|---|
| Giriş Sayısı | 14 |
| Gerçek Değer | pazarlıklı fiyat |
| Bellek_Kapasite | 512 KB |
| Sayı_of_Çıkış | 10 |
| güç tüketimi | 5 W |
|---|---|
| Nokta | 14 (8DI+6DO) |
| Hafıza | 512 KB |
| Parça Numarası | D4-PULS-1 |
| Başvuru | Petrol ve Gaz Fabrikası |
| güç tüketimi | 5 W |
|---|---|
| Renk | Normal |
| Çıkış_Türü | Röle |
| Puanlar | 40 (24DI+16DO) |
| Modeli | S7-1200 |
| Puanlar | 40 (24DI+16DO) |
|---|---|
| Asıl fiyat | Teklife Dayalı |
| Renk | Normal |
| Çıkış Türü | Röle |
| Giriş gerilimi | TC-1500C Köşe Kesme ve Katlama fonksiyonlu otomatik pencere yama makinesi |