| Napięcie wyjściowe | 24 V prądu stałego |
|---|---|
| Typ wejścia | Wejście cyfrowe, wejście analogowe |
| Gwarancja | 1 do 3 lat |
| Protokół komunikacyjny | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| Model | S7-1200 |
| Architektura | Rozproszone z wieloma sterownikami i stacjami operatorskimi |
|---|---|
| Pozyskiwanie danych | Ciągłe gromadzenie danych z czujników i urządzeń terenowych |
| Skalowalność | Obsługuje procesy przemysłowe na małą i dużą skalę |
| Userinterface | Graficzny interfejs użytkownika z integracją HMI/SCADA |
| Zarządzanie alarmami | Zaawansowane wykrywanie alarmów, powiadamianie i rejestrowanie |
| Zasilanie | 24 V DC lub 110/220 V AC |
|---|---|
| Protokół komunikacyjny | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| montaż_typ | Szyna DIN |
| Metoda wyjściowa | tranzystor |
| Wyświetlacz | Opcjonalne wskaźniki LCD lub LED |
| Punkty wejściowe | 28 |
|---|---|
| Typ napięcia zasilania | AC |
| Napięcie zasilania | 100 – 240VAC. |
| Temperatura robocza | -20°C do 60°C |
| Metoda wyjściowa | Przekaźnik |
| Typ_wyjścia | Przekaźnik |
|---|---|
| Producent | Siemensa |
| Zwrotnica | 40 (24DI+16DO) |
| Liczba_wejść | 14 |
| Stan | Nowy Oryginalny Z Zapieczętowanym |
| montaż_typ | Szyna DIN |
|---|---|
| Wymiary | 90 mm x 60 mm x 75 mm |
| Typ napięcia zasilania | AC |
| Punkty wyjściowe | 24 punkty. |
| Model | S7-1200 |
| Szybkość_procesora | 100 MHz |
|---|---|
| Liczba_wejść | 14 |
| Rzeczywista wartość | Cena do negocjacji |
| Pojemność_pamięci | 512 kB |
| Liczba_wyjść | 10 |
| pobór energii | 5 W |
|---|---|
| Punkt | 14 (8DI+6DO) |
| Pamięć | 512 kB |
| Nr części | D4-PULS-1 |
| Aplikacja | Fabryka ropy i gazu |
| pobór energii | 5 W |
|---|---|
| Kolor | Normalna |
| Typ_wyjścia | Przekaźnik |
| Zwrotnica | 40 (24DI+16DO) |
| Model | S7-1200 |
| Zwrotnica | 40 (24DI+16DO) |
|---|---|
| Aktualna cena | Opiera się na ofercie |
| Kolor | Normalna |
| Typ wyjścia | Przekaźnik |
| Napięcie wejściowe | 24 V prądu stałego |