| Punkty wyjściowe | 20 |
|---|---|
| Język_programowania | Logika drabinkowa, schemat bloków funkcyjnych |
| Wymiary | 100 mm x 75 mm x 60 mm |
| Napięcie zasilania | AC240-360V. |
| Zakres_temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
| Wyświetlacz | 7 |
|---|---|
| Panel dotykowy | A |
| Pamięć | 1 |
| Moc | 2 |
| Ochrona | I |
| Typ wyjścia | Wyjścia cyfrowe i analogowe |
|---|---|
| Aplikacja | Automatyka przemysłowa, sterowanie procesami, sterowanie maszynami |
| waga | 0,68 kg |
| Typ wyjścia | Przekaźnik |
| Napięcie zasilania | 100 – 240VAC. |
| Interfejs | RS422, RS232, Ethernet, USB i karta SD |
|---|---|
| Aplikacja | Sterowanie automatyką przemysłową |
| rozmiar ekranu | 7 cali |
| Typ wyświetlacza | Ekran dotykowy LCD |
| Zasilanie | 24 V prądu stałego |
| Zasilanie | 24 V prądu stałego |
|---|---|
| Temperatura robocza | -20°C do 60°C |
| Typ wyświetlacza | Kolorowy wyświetlacz LCD TFT |
| Rodzaj mocowania | Mocowanie panelu |
| rozmiar ekranu | 7 cali |
| Zasilanie | 24 V prądu stałego |
|---|---|
| Temperatura robocza | -20°C do 60°C |
| Typ wyświetlacza | Kolorowy wyświetlacz LCD TFT |
| Rodzaj mocowania | Mocowanie panelu |
| rozmiar ekranu | 7 cali |
| Wymiary | 190 mm x 130 mm x 40 mm |
|---|---|
| Rozmiar | 5,6″ |
| Rodzaj mocowania | Mocowanie panelu |
| Typ wyświetlacza | Kolorowy wyświetlacz LCD TFT |
| Typ wyświetlacza | Ekran dotykowy LCD |
| Zasilanie | 24 V prądu stałego |
|---|---|
| Temperatura robocza | -20°C do 60°C |
| Typ wyświetlacza | Kolorowy wyświetlacz LCD TFT |
| Rodzaj mocowania | Mocowanie panelu |
| rozmiar ekranu | 7 cali |
| system operacyjny | Wbudowany LINUX |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | Ekran dotykowy LCD |
| Napięcie robocze | 24 V DC |
| Rezolucja | 800 x 480 pikseli |
| rozmiar ekranu | 7 cali |
| Zasilanie | 24 V prądu stałego |
|---|---|
| Temperatura robocza | -20°C do 60°C |
| Typ wyświetlacza | Kolorowy wyświetlacz LCD TFT |
| Rodzaj mocowania | Mocowanie panelu |
| rozmiar ekranu | 7 cali |