| Επίδειξη | 7 |
|---|---|
| Πίνακας αφής | ΕΝΑ |
| Μνήμη | 1 |
| Εξουσία | 2 |
| Προστασία | εγώ |
| Τύπος εξόδου | Ψηφιακές και αναλογικές εξόδους |
|---|---|
| Εφαρμογή | Βιομηχανικός αυτοματισμός, έλεγχος διεργασιών, έλεγχος μηχανημάτων |
| βάρος | 0,68 κιλά |
| Τύπος εξόδου | Αναμετάδοση |
| Τάση τροφοδοσίας | 100 – 240VAC. |
| Διασύνδεση | RS422, κάρτα RS232, Ethernet, USB και SD |
|---|---|
| Εφαρμογή | Έλεγχος Βιομηχανικού Αυτοματισμού |
| Μέγεθος οθόνης | 7 ίντσες |
| Τύπος οθόνης | Εικονική οθόνη LCD |
| Τροφοδοτικό | 24V DC |
| Τροφοδοτικό | 24V DC |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Τύπος οθόνης | Χρώμα LCD TFT |
| Τύπος τοποθέτησης | Βάση πάνελ |
| Μέγεθος οθόνης | 7 ίντσες |
| Τροφοδοτικό | 24V DC |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Τύπος οθόνης | Χρώμα LCD TFT |
| Τύπος τοποθέτησης | Βάση πάνελ |
| Μέγεθος οθόνης | 7 ίντσες |
| Διαστάσεις | 190 mm X 130 mm X 40 mm |
|---|---|
| Μέγεθος | 5.6 ″ |
| Τύπος τοποθέτησης | Βάση πάνελ |
| Τύπος οθόνης | Χρώμα LCD TFT |
| Τύπος οθόνης | Εικονική οθόνη LCD |
| Τροφοδοτικό | 24V DC |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Τύπος οθόνης | Χρώμα LCD TFT |
| Τύπος τοποθέτησης | Βάση πάνελ |
| Μέγεθος οθόνης | 7 ίντσες |
| operatingSystem | Ενσωματωμένο LINUX |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | Εικονική οθόνη LCD |
| Τάση λειτουργίας | 24 V DC |
| Ψήφισμα | 800 x 480 εικονοστοιχεία |
| Μέγεθος οθόνης | 7 ίντσες |
| Τροφοδοτικό | 24V DC |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Τύπος οθόνης | Χρώμα LCD TFT |
| Τύπος τοποθέτησης | Βάση πάνελ |
| Μέγεθος οθόνης | 7 ίντσες |
| Τύπος εισόδου | Ψηφιακές και Αναλογικές Είσοδοι |
|---|---|
| Τάση εξόδου | 24V DC |
| Αρμονία | SCADA Systems, Πάνελ HMI |
| softwareCompatibility | Υποστηρίζει λογισμικό SCADA και HMI |
| Σημεία Εξόδου | 16DO |