| Τάση εξόδου | 24V DC |
|---|---|
| Τύπος εισόδου | Ψηφιακή είσοδος, αναλογική είσοδος |
| Εγγύηση | 1 έως 3 έτη |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| Μοντέλο | S7-1200 |
| Αρχιτεκτονική | Διανέμεται με πολλαπλούς ελεγκτές και σταθμούς χειριστή |
|---|---|
| Απόκτηση δεδομένων | Συνεχής συλλογή δεδομένων από αισθητήρες και συσκευές πεδίου |
| Επεκτασιμότητα | Υποστηρίζει βιομηχανικές διαδικασίες μικρής έως μεγάλης κλίμακας |
| Διασύνδεση χρήστη | Γραφική διεπαφή χρήστη με ενσωμάτωση HMI/SCADA |
| Διαχείριση συναγερμού | Προηγμένη ανίχνευση συναγερμού, ειδοποίηση και καταγραφή |
| Τροφοδοτικό | 24V DC ή 110/220V AC |
|---|---|
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| τοποθέτηση_τύπος | Ράγα DIN |
| Μέθοδος παραγωγής | τρανζίστορ |
| Επίδειξη | Προαιρετικές ενδείξεις LCD ή LED |
| Σημεία εισόδου | 28 |
|---|---|
| Τύπος τάσης ανεφοδιασμού | AC |
| Τάση τροφοδοσίας | 100 – 240VAC. |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Μέθοδος παραγωγής | Αναμετάδοση |
| Output_Type | Αναμετάδοση |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Siemens |
| Πόντοι | 40 (24DI+16DO) |
| Αριθμός_εισόδων | 14 |
| Κατάσταση | Νέο πρωτότυπο με σφραγισμένο |
| τοποθέτηση_τύπος | Ράγα DIN |
|---|---|
| Διαστάσεις | 90 mm x 60 mm x 75 mm |
| Τύπος τάσης ανεφοδιασμού | AC |
| Σημεία Εξόδου | 24 σημεία. |
| Μοντέλο | S7-1200 |
| CPU_Speed | 100 MHz |
|---|---|
| Αριθμός_εισόδων | 14 |
| Πραγματική αξία | Τιμή Negotiabled |
| Μνήμη_Χωρητικότητα | 512 KB |
| Αριθμός_εξόδων | 10 |
| κατανάλωση ενέργειας | 5 W |
|---|---|
| Σημείο | 14 (8DI+6DO) |
| Μνήμη | 512 KB |
| Μέρος Αρ | D4-puls-1 |
| Εφαρμογή | Εργοστάσιο πετρελαίου και αερίου |
| κατανάλωση ενέργειας | 5 W |
|---|---|
| Χρώμα | Κανονικός |
| Output_Type | Αναμετάδοση |
| Πόντοι | 40 (24DI+16DO) |
| Μοντέλο | S7-1200 |
| Πόντοι | 40 (24DI+16DO) |
|---|---|
| Πραγματική τιμή | βάσει προσφοράς |
| Χρώμα | Κανονικός |
| Τύπος εξόδου | Αναμετάδοση |
| Εισδοτική τάση | 24V DC |