| Görüntülemek | 7 |
|---|---|
| Dokunmatik panel | A |
| Hafıza | 1 |
| Güç | 2 |
| Koruma | ben |
| Çıkış türü | Dijital ve analog çıkışlar |
|---|---|
| Başvuru | Endüstriyel otomasyon, proses kontrolü, makine kontrolü |
| ağırlık | 0,68 kilo |
| Çıkış Türü | Röle |
| Güç Kaynağı voltajı | 100 – 240VAC. |
| Arayüz | RS422, RS232, Ethernet, USB ve SD kart |
|---|---|
| Başvuru | Endüstriyel Otomasyon Kontrolü |
| ekran boyutu | 7 inç |
| Görüntüleme türü | Dokunmatik LCD |
| Güç kaynağı | TC-1500C Köşe Kesme ve Katlama fonksiyonlu otomatik pencere yama makinesi |
| Güç kaynağı | TC-1500C Köşe Kesme ve Katlama fonksiyonlu otomatik pencere yama makinesi |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 60°C |
| Ekran Tipi | TFT renkli LCD |
| Montaj tipi | Panel montajı |
| ekran boyutu | 7 inç |
| Güç kaynağı | TC-1500C Köşe Kesme ve Katlama fonksiyonlu otomatik pencere yama makinesi |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 60°C |
| Ekran Tipi | TFT renkli LCD |
| Montaj tipi | Panel montajı |
| ekran boyutu | 7 inç |
| Boyutlar | 190 mm x 130 mm x 40 mm |
|---|---|
| Boyut | 5,6" |
| Montaj tipi | Panel montajı |
| Ekran Tipi | TFT renkli LCD |
| Görüntüleme türü | Dokunmatik LCD |
| Güç kaynağı | TC-1500C Köşe Kesme ve Katlama fonksiyonlu otomatik pencere yama makinesi |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 60°C |
| Ekran Tipi | TFT renkli LCD |
| Montaj tipi | Panel montajı |
| ekran boyutu | 7 inç |
| işletim sistemi | Gömülü Linux |
|---|---|
| Görüntüleme türü | Dokunmatik LCD |
| Çalışma voltajı | 24 V DC |
| Çözünürlük | 800 x 480 piksel |
| ekran boyutu | 7 inç |
| Güç kaynağı | TC-1500C Köşe Kesme ve Katlama fonksiyonlu otomatik pencere yama makinesi |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 60°C |
| Ekran Tipi | TFT renkli LCD |
| Montaj tipi | Panel montajı |
| ekran boyutu | 7 inç |
| Giriş türü | Dijital ve Analog Girişler |
|---|---|
| Çıkış voltajı | TC-1500C Köşe Kesme ve Katlama fonksiyonlu otomatik pencere yama makinesi |
| Uyumluluk | SCADA Sistemleri, HMI Panelleri |
| yazılım Uyumluluğu | SCADA ve HMI yazılımını destekler |
| Çıkış Noktaları | 16DO |