| Weergave | 7 |
|---|---|
| Aanraakpaneel | A |
| Geheugen | 1 |
| Stroom | 2 |
| Bescherming | I |
| Uitvoertype | Digitale en analoge uitgangen |
|---|---|
| Sollicitatie | Industriële automatisering, procescontrole, machinecontrole |
| gewicht | 0,68 kg |
| Uitgangstype | Relais |
| Voedingsspanning | 100 – 240VAC. |
| Interface | RS422, RS232, Ethernet, USB en SD-geheugenkaart |
|---|---|
| Sollicitatie | Industriële automatiseringscontrole |
| screenSize | 7 inch |
| Weergavetype | Touchscreen LCD |
| Voeding | 24 V gelijkstroom |
| Voeding | 24 V gelijkstroom |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 60°C |
| Weergavetype | TFT-kleur LCD |
| Montagetype | Paneelmontage |
| screenSize | 7 inch |
| Voeding | 24 V gelijkstroom |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 60°C |
| Weergavetype | TFT-kleur LCD |
| Montagetype | Paneelmontage |
| screenSize | 7 inch |
| Afmetingen | 190 mm x 130 mm x 40 mm |
|---|---|
| Maat | 5.6 ″ |
| Montagetype | Paneelmontage |
| Weergavetype | TFT-kleur LCD |
| Weergavetype | Touchscreen LCD |
| Voeding | 24 V gelijkstroom |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 60°C |
| Weergavetype | TFT-kleur LCD |
| Montagetype | Paneelmontage |
| screenSize | 7 inch |
| operatingSystem | Ingebed LINUX |
|---|---|
| Weergavetype | Touchscreen LCD |
| Bedrijfsspanning | 24 V DC |
| Oplossing | 800 x 480 pixels |
| screenSize | 7 inch |
| Voeding | 24 V gelijkstroom |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 60°C |
| Weergavetype | TFT-kleur LCD |
| Montagetype | Paneelmontage |
| screenSize | 7 inch |
| Invoertype | Digitale en analoge ingangen |
|---|---|
| Uitgangsspanning | 24 V gelijkstroom |
| Verenigbaarheid | SCADA-systemen, HMI-panelen |
| softwareCompatibility | Ondersteunt SCADA- en HMI-software |
| Uitgangspunten | 16DO |