| energieverbruik | 5 W |
|---|---|
| Mpu-punten | 12 (8DI + 4DO) |
| Invoerpunten | 16DI |
| Voorwaarde | Nieuw origineel met verzegeld |
| Gewicht | 2,5 kg |
| Aantal_van_I/O_punten | 128 |
|---|---|
| Voedingsspanning | 100 – 240VAC. |
| montage_type | DIN-rail |
| Outputmethode | transistor |
| Uitgangspunten | 24DO |
| Outputmethode | transistor |
|---|---|
| Kleur | Normaal |
| montage_type | DIN-rail |
| Voorwaarde | Nieuw origineel met verzegeld |
| energieverbruik | 5 W |
| Totaal aantal punten | 60 punten. |
|---|---|
| Uitgangstype | Relais |
| Sollicitatie | Olie- en gasfabriek, elektriciteitscentrale |
| Model | S7-1200 |
| CPU_snelheid | 100 MHz |
| Weergave | 7 |
|---|---|
| Aanraakpaneel | A |
| Geheugen | 1 |
| Stroom | 2 |
| Bescherming | I |
| CPU-type | CPU 1214C |
|---|---|
| Vervaardiging | Siemens |
| Kleur | Normaal |
| Outputmethode | transistor |
| Gewicht | 0,46 kg |
| Kleur | Normaal |
|---|---|
| energieverbruik | 5 W |
| Voorwaarde | Nieuw origineel met verzegeld |
| Invoerpunten | 36DI |
| Onderdeeltype | Sysmac CPM2A |
| Invoertype | Digitale ingang, analoge ingang |
|---|---|
| Afmetingen | Varieert per model |
| Voeding | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Ingangsspanningsbereik | 100-240 V AC |
| Bedrijfsspanning | Tot 36 kV |
| Omringende Werkende Temperatuur | -10°C tot 50°C |
|---|---|
| Uitgangsfrequentiebereik | 0 tot 400 Hz |
| Nalevingsnormen | IEC 61131, ISO 9001 |
| Connectiviteitsopties | Ethernet, RS-485, draadloos |
| Hoogte | Tot 1000 meter zonder derating |
| Start koppel | Tot 150% bij 0,5 Hz (VFD) |
|---|---|
| Connectiviteit | Wi-Fi, Ethernet, serieel |
| Uitgangstype | Relais |
| Uitgangsspanning | 24 V gelijkstroom |
| Harmonische vervorming | <5% |