| pobór energii | 5 W |
|---|---|
| Punkty Mpu | 12 (8DI + 4DO) |
| Punkty wejściowe | 16DI |
| Stan | Nowy Oryginalny Z Zapieczętowanym |
| Waga | 2,5 kg |
| Liczba_punktów I/O | 128 |
|---|---|
| Napięcie zasilania | 100 – 240VAC. |
| montaż_typ | Szyna DIN |
| Metoda wyjściowa | tranzystor |
| Punkty wyjściowe | 24DO |
| Metoda wyjściowa | tranzystor |
|---|---|
| Kolor | Normalna |
| montaż_typ | Szyna DIN |
| Stan | Nowy Oryginalny Z Zapieczętowanym |
| pobór energii | 5 W |
| Suma punktów | 60 punktów. |
|---|---|
| Typ wyjścia | Przekaźnik |
| Aplikacja | Fabryka ropy i gazu, elektrownia |
| Model | S7-1200 |
| Szybkość_procesora | 100 MHz |
| Wyświetlacz | 7 |
|---|---|
| Panel dotykowy | A |
| Pamięć | 1 |
| Moc | 2 |
| Ochrona | I |
| Typ_procesora | Procesor 1214C |
|---|---|
| Producent | Siemensa |
| Kolor | Normalna |
| Metoda wyjściowa | tranzystor |
| Waga | 0,46 kg |
| Kolor | Normalna |
|---|---|
| pobór energii | 5 W |
| Stan | Nowy Oryginalny Z Zapieczętowanym |
| Punkty wejściowe | 36DI |
| Typ części | Sysmac CPM2A |
| Typ wejścia | Wejście cyfrowe, wejście analogowe |
|---|---|
| Wymiary | Różni się w zależności od modelu |
| Zasilanie | 24 V DC / 110 V AC / 220 V AC |
| Zakres napięcia wejściowego | 100-240 V AC |
| Napięcie robocze | Do 36 kV |
| Temperatura otoczenia podczas pracy | -10°C do 50°C |
|---|---|
| Zakres częstotliwości wyjściowej | 0 do 400 Hz |
| Standardy zgodności | IEC 61131, ISO 9001 |
| Opcje łączności | Ethernet, RS-485, Bezprzewodowe |
| Wysokość | Do 1000 metrów bez obniżania wartości znamionowych |
| Początkowy moment obrotowy | Do 150% przy 0,5 Hz (VFD) |
|---|---|
| Łączność | Wi-Fi, Ethernet, port szeregowy |
| Typ wyjścia | Przekaźnik |
| Napięcie wyjściowe | 24 V prądu stałego |
| Zniekształcenia harmoniczne | <5% |