| güç tüketimi | 5 W |
|---|---|
| Mpu Puanları | 12 (8DI + 4DO) |
| Giriş Noktaları | 16DI |
| Durum | Yeni Orijinal Mühürlü |
| Ağırlık | 2,5 kilo |
| Number_of_I/O_Points | 128 |
|---|---|
| Güç Kaynağı voltajı | 100 – 240VAC. |
| montaj tipi | IP65 |
| Çıktı Yöntemi | transistör |
| Çıkış Noktaları | 24DO |
| Çıktı Yöntemi | transistör |
|---|---|
| Renk | Normal |
| montaj tipi | IP65 |
| Durum | Yeni Orijinal Mühürlü |
| güç tüketimi | 5 W |
| Toplam Puan | 60 puan. |
|---|---|
| Çıkış Türü | Röle |
| Başvuru | Petrol ve Gaz Fabrikası, Enerji Santrali |
| Modeli | S7-1200 |
| CPU_Speed | 100 MHz |
| Görüntülemek | 7 |
|---|---|
| Dokunmatik panel | A |
| Hafıza | 1 |
| Güç | 2 |
| Koruma | ben |
| CPU_Type | İşlemci 1214C |
|---|---|
| Üreticisi | Siemens |
| Renk | Normal |
| Çıktı Yöntemi | transistör |
| Ağırlık | 0,46 kilo |
| Renk | Normal |
|---|---|
| güç tüketimi | 5 W |
| Durum | Yeni Orijinal Mühürlü |
| Giriş Noktaları | 36DI |
| Parça Tipi | Sysmac CPM2A |
| Giriş türü | Dijital Giriş, Analog Giriş |
|---|---|
| Boyutlar | Modele göre değişir |
| Güç kaynağı | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Giriş voltajı aralığı | 100-240VAC |
| Çalışma voltajı | 36 kV'ye kadar |
| Ortam Çalışma Sıcaklığı | -10°C ila 50°C |
|---|---|
| Çıkış frekansı aralığı | 0 ila 400Hz |
| Uyumluluk standartları | IEC 61131, ISO 9001 |
| Bağlantı seçenekleri | Ethernet, RS-485, Kablosuz |
| Rakım | Değer kaybı olmadan 1000 metreye kadar |
| Başlangıç torku | 0,5 Hz'de (VFD) %150'ye kadar |
|---|---|
| Bağlantı | Wi-Fi, Ethernet, Seri |
| Çıkış Türü | Röle |
| Çıkış voltajı | TC-1500C Köşe Kesme ve Katlama fonksiyonlu otomatik pencere yama makinesi |
| Harmonik Bozulma | <% 5 |