| Görüntülemek | 7 inç Geniş TFT Renkli LCD, 800*480 (WVGA), 65.536 renk, LED arka ışık |
|---|---|
| Dokunmatik panel | Analog dirençli film, 1M+ dokunuş (≤0,98 N çalışma kuvveti) |
| Hafıza | 15 MB dahili (proje/işletim sistemi), SD kart yuvası (genişletilebilir) |
| Güç | 24 V DC (±%10 / -%15), 6,5 W maks (271 mA @ 24 V); 3,8 W (arka ışık kapalı) |
| Koruma | IP65F (ön), panel montajı, çalışma sıcaklığı 0-50°C, depolama sıcaklığı -20-60°C |
| Görüntülemek | 7 inç Geniş TFT Renkli LCD, 800*480 (WVGA), 65.536 renk, LED arka ışık |
|---|---|
| Dokunmatik panel | Analog dirençli film, 1M+ dokunuş (≤0,98 N çalışma kuvveti) |
| Hafıza | 15 MB dahili (proje/işletim sistemi), SD kart yuvası (genişletilebilir) |
| Güç | 24 V DC (±%10 / -%15), 6,5 W maks (271 mA @ 24 V); 3,8 W (arka ışık kapalı) |
| Koruma | IP65F (ön), panel montajı, çalışma sıcaklığı 0-50°C, depolama sıcaklığı -20-60°C |
| Görüntülemek | 7 inç Geniş TFT Renkli LCD, 800*480 (WVGA), 65.536 renk, LED arka ışık |
|---|---|
| Dokunmatik panel | Analog dirençli film, 1M+ dokunuş (≤0,98 N çalışma kuvveti) |
| Hafıza | 15 MB dahili (proje/işletim sistemi), SD kart yuvası (genişletilebilir) |
| Güç | 24 V DC (±%10 / -%15), 6,5 W maks (271 mA @ 24 V); 3,8 W (arka ışık kapalı) |
| Koruma | IP65F (ön), panel montajı, çalışma sıcaklığı 0-50°C, depolama sıcaklığı -20-60°C |
| Ekran Tipi | TFT renkli LCD |
|---|---|
| Desteklenen protokoller | Modbus TCP/IP, OPC UA |
| Çözünürlük | 800 x 480 piksel |
| Ürün adı | İnsan Makinesi Arayüzü (HMI) |
| işletim sistemi | Gömülü Linux |
| Giriş Noktaları | 36 puan. |
|---|---|
| Nokta | 14 (8DI+6DO) |
| Asıl fiyat | Müzakere edilmiş |
| Besleme Gerilimi Tipi | T/T |
| Başvuru | Endüstriyel otomasyon, proses kontrolü, makine kontrolü |
| İletişim portları | Ethernet, Rs232, Rs485 |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 60°C |
| Desteklenen protokoller | Modbus, Profibus, CANopen |
| Montaj tipi | Panel montajı |
| Giriş yöntemi | Kapasitif Dokunmatik |
| Çıkış türü | Dijital ve analog çıkışlar |
|---|---|
| Programlama dili | Merdiven Mantığı, Fonksiyon Blok Şeması |
| Garanti süresi | 1 ila 3 yıl |
| Giriş türü | Dijital ve Analog Girişler |
| yazılım Uyumluluğu | SCADA ve HMI yazılımını destekler |
| Çıkış türü | Dijital ve analog çıkışlar |
|---|---|
| Programlama dili | Merdiven Mantığı, Fonksiyon Blok Şeması |
| Garanti süresi | 1 ila 3 yıl |
| Giriş türü | Dijital ve Analog Girişler |
| yazılım Uyumluluğu | SCADA ve HMI yazılımını destekler |
| Çıkış türü | Dijital ve analog çıkışlar |
|---|---|
| Programlama dili | Merdiven Mantığı, Fonksiyon Blok Şeması |
| Garanti süresi | 1 ila 3 yıl |
| Giriş türü | Dijital ve Analog Girişler |
| yazılım Uyumluluğu | SCADA ve HMI yazılımını destekler |
| Çıkış türü | Dijital ve analog çıkışlar |
|---|---|
| Programlama dili | Merdiven Mantığı, Fonksiyon Blok Şeması |
| Garanti süresi | 1 ila 3 yıl |
| Giriş türü | Dijital ve Analog Girişler |
| yazılım Uyumluluğu | SCADA ve HMI yazılımını destekler |