| Wyświetlacz | 7-calowy panoramiczny kolorowy wyświetlacz LCD TFT, 800*480 (WVGA), 65 536 kolorów, podświetlenie LE |
|---|---|
| Panel dotykowy | Analogowa folia rezystancyjna, 1M+ dotknięć (siła robocza ≤0,98 N) |
| Pamięć | 15 MB wewnętrzne (projekt/system operacyjny), gniazdo kart SD (z możliwością rozszerzenia) |
| Moc | 24 V DC (±10% / -15%), maks. 6,5 W (271 mA przy 24 V); 3,8 W (podświetlenie wyłączone) |
| Ochrona | IP65F (przód), montaż panelowy, temp. pracy 0-50°C, temp. przechowywania -20-60°C |
| Wyświetlacz | 7-calowy panoramiczny kolorowy wyświetlacz LCD TFT, 800*480 (WVGA), 65 536 kolorów, podświetlenie LE |
|---|---|
| Panel dotykowy | Analogowa folia rezystancyjna, 1M+ dotknięć (siła robocza ≤0,98 N) |
| Pamięć | 15 MB wewnętrzne (projekt/system operacyjny), gniazdo kart SD (z możliwością rozszerzenia) |
| Moc | 24 V DC (±10% / -15%), maks. 6,5 W (271 mA przy 24 V); 3,8 W (podświetlenie wyłączone) |
| Ochrona | IP65F (przód), montaż panelowy, temp. pracy 0-50°C, temp. przechowywania -20-60°C |
| Wyświetlacz | 7-calowy panoramiczny kolorowy wyświetlacz LCD TFT, 800*480 (WVGA), 65 536 kolorów, podświetlenie LE |
|---|---|
| Panel dotykowy | Analogowa folia rezystancyjna, 1M+ dotknięć (siła robocza ≤0,98 N) |
| Pamięć | 15 MB wewnętrzne (projekt/system operacyjny), gniazdo kart SD (z możliwością rozszerzenia) |
| Moc | 24 V DC (±10% / -15%), maks. 6,5 W (271 mA przy 24 V); 3,8 W (podświetlenie wyłączone) |
| Ochrona | IP65F (przód), montaż panelowy, temp. pracy 0-50°C, temp. przechowywania -20-60°C |
| Typ wyświetlacza | Kolorowy wyświetlacz LCD TFT |
|---|---|
| Obsługiwane protokoły | Modbus TCP/IP, OPC UA |
| Rezolucja | 800 x 480 pikseli |
| Nazwa produktu | Interfejs ludzkiego maszyny (HMI) |
| system operacyjny | Wbudowany LINUX |
| Punkty wejściowe | 36 punktów. |
|---|---|
| Punkt | 14 (8DI+6DO) |
| Aktualna cena | Negocjowane |
| Typ napięcia zasilania | AC |
| Aplikacja | Automatyka przemysłowa, sterowanie procesami, sterowanie maszynami |
| Porty komunikacyjne | Ethernet, RS232, RS485 |
|---|---|
| Zakres temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
| Obsługiwane protokoły | Modbus, Profibus, CANopen |
| Rodzaj mocowania | Mocowanie panelu |
| Metoda wprowadzania | Dotyk pojemnościowy |
| Typ wyjścia | Wyjścia cyfrowe i analogowe |
|---|---|
| Język programowania | Logika drabinkowa, schemat bloków funkcyjnych |
| Okres gwarancji | 1 do 3 lat |
| Typ wejścia | Wejścia cyfrowe i analogowe |
| oprogramowanieKompatybilność | Obsługuje oprogramowanie SCADA i HMI |
| Typ wyjścia | Wyjścia cyfrowe i analogowe |
|---|---|
| Język programowania | Logika drabinkowa, schemat bloków funkcyjnych |
| Okres gwarancji | 1 do 3 lat |
| Typ wejścia | Wejścia cyfrowe i analogowe |
| oprogramowanieKompatybilność | Obsługuje oprogramowanie SCADA i HMI |
| Typ wyjścia | Wyjścia cyfrowe i analogowe |
|---|---|
| Język programowania | Logika drabinkowa, schemat bloków funkcyjnych |
| Okres gwarancji | 1 do 3 lat |
| Typ wejścia | Wejścia cyfrowe i analogowe |
| oprogramowanieKompatybilność | Obsługuje oprogramowanie SCADA i HMI |
| Typ wyjścia | Wyjścia cyfrowe i analogowe |
|---|---|
| Język programowania | Logika drabinkowa, schemat bloków funkcyjnych |
| Okres gwarancji | 1 do 3 lat |
| Typ wejścia | Wejścia cyfrowe i analogowe |
| oprogramowanieKompatybilność | Obsługuje oprogramowanie SCADA i HMI |