| Rodzaj mocowania | Mocowanie panelu |
|---|---|
| Pamięć | 128 MB pamięci RAM, 256 MB Flash |
| system operacyjny | Wbudowany LINUX |
| Temperatura przechowywania | -30 ° C do 70 ° C. |
| Rozmiar | 4,3 cala |
| Rodzaj mocowania | Mocowanie panelu |
|---|---|
| Pamięć | 128 MB pamięci RAM, 256 MB Flash |
| system operacyjny | Wbudowany LINUX |
| Temperatura przechowywania | -30 ° C do 70 ° C. |
| Rozmiar | 4,3 cala |
| Typ wyświetlacza | Ekran dotykowy LCD |
|---|---|
| Rodzaj mocowania | Mocowanie panelu |
| Pojemność pamięci | 128 MB Flash, 64 MB RAM |
| Typ wejścia | Dotyk pojemnościowy |
| system operacyjny | Wbudowany LINUX |
| Pamięć | 128MB RAM, 256MB Flash |
|---|---|
| Rozmiar | 5,6″ |
| Interfejs | RS422, RS232, Ethernet, USB i karta SD |
| system operacyjny | Wbudowany LINUX |
| Zasilanie | 24 V prądu stałego |
| Wyświetlacz | 7-calowy panoramiczny kolorowy wyświetlacz LCD TFT, 800*480 (WVGA), 65 536 kolorów, podświetlenie LE |
|---|---|
| Panel dotykowy | Analogowa folia rezystancyjna, 1M+ dotknięć (siła robocza ≤0,98 N) |
| Pamięć | 15 MB wewnętrzne (projekt/system operacyjny), gniazdo kart SD (z możliwością rozszerzenia) |
| Moc | 24 V DC (±10% / -15%), maks. 6,5 W (271 mA przy 24 V); 3,8 W (podświetlenie wyłączone) |
| Ochrona | IP65F (przód), montaż panelowy, temp. pracy 0-50°C, temp. przechowywania -20-60°C |
| Wyświetlacz | 7-calowy panoramiczny kolorowy wyświetlacz LCD TFT, 800*480 (WVGA), 65 536 kolorów, podświetlenie LE |
|---|---|
| Panel dotykowy | Analogowa folia rezystancyjna, 1M+ dotknięć (siła robocza ≤0,98 N) |
| Pamięć | 15 MB wewnętrzne (projekt/system operacyjny), gniazdo kart SD (z możliwością rozszerzenia) |
| Moc | 24 V DC (±10% / -15%), maks. 6,5 W (271 mA przy 24 V); 3,8 W (podświetlenie wyłączone) |
| Ochrona | IP65F (przód), montaż panelowy, temp. pracy 0-50°C, temp. przechowywania -20-60°C |
| Wyświetlacz | 7-calowy panoramiczny kolorowy wyświetlacz LCD TFT, 800*480 (WVGA), 65 536 kolorów, podświetlenie LE |
|---|---|
| Panel dotykowy | Analogowa folia rezystancyjna, 1M+ dotknięć (siła robocza ≤0,98 N) |
| Pamięć | 15 MB wewnętrzne (projekt/system operacyjny), gniazdo kart SD (z możliwością rozszerzenia) |
| Moc | 24 V DC (±10% / -15%), maks. 6,5 W (271 mA przy 24 V); 3,8 W (podświetlenie wyłączone) |
| Ochrona | IP65F (przód), montaż panelowy, temp. pracy 0-50°C, temp. przechowywania -20-60°C |
| Wyświetlacz | 7-calowy panoramiczny kolorowy wyświetlacz LCD TFT, 800*480 (WVGA), 65 536 kolorów, podświetlenie LE |
|---|---|
| Panel dotykowy | Analogowa folia rezystancyjna, 1M+ dotknięć (siła robocza ≤0,98 N) |
| Pamięć | 15 MB wewnętrzne (projekt/system operacyjny), gniazdo kart SD (z możliwością rozszerzenia) |
| Moc | 24 V DC (±10% / -15%), maks. 6,5 W (271 mA przy 24 V); 3,8 W (podświetlenie wyłączone) |
| Ochrona | IP65F (przód), montaż panelowy, temp. pracy 0-50°C, temp. przechowywania -20-60°C |
| Wyświetlacz | 7-calowy panoramiczny kolorowy wyświetlacz LCD TFT, 800*480 (WVGA), 65 536 kolorów, podświetlenie LE |
|---|---|
| Panel dotykowy | Analogowa folia rezystancyjna, 1M+ dotknięć (siła robocza ≤0,98 N) |
| Pamięć | 15 MB wewnętrzne (projekt/system operacyjny), gniazdo kart SD (z możliwością rozszerzenia) |
| Moc | 24 V DC (±10% / -15%), maks. 6,5 W (271 mA przy 24 V); 3,8 W (podświetlenie wyłączone) |
| Ochrona | IP65F (przód), montaż panelowy, temp. pracy 0-50°C, temp. przechowywania -20-60°C |
| Wyświetlacz | 7-calowy panoramiczny kolorowy wyświetlacz LCD TFT, 800*480 (WVGA), 65 536 kolorów, podświetlenie LE |
|---|---|
| Panel dotykowy | Analogowa folia rezystancyjna, 1M+ dotknięć (siła robocza ≤0,98 N) |
| Pamięć | 15 MB wewnętrzne (projekt/system operacyjny), gniazdo kart SD (z możliwością rozszerzenia) |
| Moc | 24 V DC (±10% / -15%), maks. 6,5 W (271 mA przy 24 V); 3,8 W (podświetlenie wyłączone) |
| Ochrona | IP65F (przód), montaż panelowy, temp. pracy 0-50°C, temp. przechowywania -20-60°C |