| Montaj tipi | Panel montajı |
|---|---|
| Hafıza | 128MB RAM, 256MB Flash |
| işletim sistemi | Gömülü Linux |
| Depolama sıcaklığı | -30 ° C ila 70 ° C |
| Boyut | 4,3 inç |
| Montaj tipi | Panel montajı |
|---|---|
| Hafıza | 128MB RAM, 256MB Flash |
| işletim sistemi | Gömülü Linux |
| Depolama sıcaklığı | -30 ° C ila 70 ° C |
| Boyut | 4,3 inç |
| Görüntüleme türü | Dokunmatik LCD |
|---|---|
| Montaj tipi | Panel montajı |
| Bellek kapasitesi | 128 MB Flash, 64 MB RAM |
| Giriş türü | Kapasitif Dokunmatik |
| işletim sistemi | Gömülü Linux |
| Hafıza | 128 MB RAM, 256 MB Flaş |
|---|---|
| Boyut | 5,6" |
| Arayüz | RS422, RS232, Ethernet, USB ve SD kart |
| işletim sistemi | Gömülü Linux |
| Güç kaynağı | TC-1500C Köşe Kesme ve Katlama fonksiyonlu otomatik pencere yama makinesi |
| Görüntülemek | 7 inç Geniş TFT Renkli LCD, 800*480 (WVGA), 65.536 renk, LED arka ışık |
|---|---|
| Dokunmatik panel | Analog dirençli film, 1M+ dokunuş (≤0,98 N çalışma kuvveti) |
| Hafıza | 15 MB dahili (proje/işletim sistemi), SD kart yuvası (genişletilebilir) |
| Güç | 24 V DC (±%10 / -%15), 6,5 W maks (271 mA @ 24 V); 3,8 W (arka ışık kapalı) |
| Koruma | IP65F (ön), panel montajı, çalışma sıcaklığı 0-50°C, depolama sıcaklığı -20-60°C |
| Görüntülemek | 7 inç Geniş TFT Renkli LCD, 800*480 (WVGA), 65.536 renk, LED arka ışık |
|---|---|
| Dokunmatik panel | Analog dirençli film, 1M+ dokunuş (≤0,98 N çalışma kuvveti) |
| Hafıza | 15 MB dahili (proje/işletim sistemi), SD kart yuvası (genişletilebilir) |
| Güç | 24 V DC (±%10 / -%15), 6,5 W maks (271 mA @ 24 V); 3,8 W (arka ışık kapalı) |
| Koruma | IP65F (ön), panel montajı, çalışma sıcaklığı 0-50°C, depolama sıcaklığı -20-60°C |
| Görüntülemek | 7 inç Geniş TFT Renkli LCD, 800*480 (WVGA), 65.536 renk, LED arka ışık |
|---|---|
| Dokunmatik panel | Analog dirençli film, 1M+ dokunuş (≤0,98 N çalışma kuvveti) |
| Hafıza | 15 MB dahili (proje/işletim sistemi), SD kart yuvası (genişletilebilir) |
| Güç | 24 V DC (±%10 / -%15), 6,5 W maks (271 mA @ 24 V); 3,8 W (arka ışık kapalı) |
| Koruma | IP65F (ön), panel montajı, çalışma sıcaklığı 0-50°C, depolama sıcaklığı -20-60°C |
| Görüntülemek | 7 inç Geniş TFT Renkli LCD, 800*480 (WVGA), 65.536 renk, LED arka ışık |
|---|---|
| Dokunmatik panel | Analog dirençli film, 1M+ dokunuş (≤0,98 N çalışma kuvveti) |
| Hafıza | 15 MB dahili (proje/işletim sistemi), SD kart yuvası (genişletilebilir) |
| Güç | 24 V DC (±%10 / -%15), 6,5 W maks (271 mA @ 24 V); 3,8 W (arka ışık kapalı) |
| Koruma | IP65F (ön), panel montajı, çalışma sıcaklığı 0-50°C, depolama sıcaklığı -20-60°C |
| Görüntülemek | 7 inç Geniş TFT Renkli LCD, 800*480 (WVGA), 65.536 renk, LED arka ışık |
|---|---|
| Dokunmatik panel | Analog dirençli film, 1M+ dokunuş (≤0,98 N çalışma kuvveti) |
| Hafıza | 15 MB dahili (proje/işletim sistemi), SD kart yuvası (genişletilebilir) |
| Güç | 24 V DC (±%10 / -%15), 6,5 W maks (271 mA @ 24 V); 3,8 W (arka ışık kapalı) |
| Koruma | IP65F (ön), panel montajı, çalışma sıcaklığı 0-50°C, depolama sıcaklığı -20-60°C |
| Görüntülemek | 7 inç Geniş TFT Renkli LCD, 800*480 (WVGA), 65.536 renk, LED arka ışık |
|---|---|
| Dokunmatik panel | Analog dirençli film, 1M+ dokunuş (≤0,98 N çalışma kuvveti) |
| Hafıza | 15 MB dahili (proje/işletim sistemi), SD kart yuvası (genişletilebilir) |
| Güç | 24 V DC (±%10 / -%15), 6,5 W maks (271 mA @ 24 V); 3,8 W (arka ışık kapalı) |
| Koruma | IP65F (ön), panel montajı, çalışma sıcaklığı 0-50°C, depolama sıcaklığı -20-60°C |