| Τύπος οθόνης | Εικονική οθόνη LCD |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης | Βάση πάνελ |
| Χωρητικότητα μνήμης | 128 MB Flash, 64 MB RAM |
| Τύπος εισόδου | Χωρητική αφή |
| operatingSystem | Ενσωματωμένο LINUX |
| Μέθοδος εισαγωγής | Αγγίξτε, Κουμπιά |
|---|---|
| Διαστάσεις | 190mm x 140mm x 40mm |
| Χωρητικότητα μνήμης | ΛΆΜΨΗ 128 ΜΒ |
| Όνομα προϊόντος | Διεπαφή ανθρώπου-μηχανής (HMI) |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30 ° C έως 70 ° C |
| Τύπος τοποθέτησης | Βάση πάνελ |
|---|---|
| Μνήμη | 128MB RAM, 256MB Flash |
| operatingSystem | Ενσωματωμένο LINUX |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30 ° C έως 70 ° C |
| Μέγεθος | 4,3 ιντσών |
| Τύπος τοποθέτησης | Βάση πάνελ |
|---|---|
| Μνήμη | 128MB RAM, 256MB Flash |
| operatingSystem | Ενσωματωμένο LINUX |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30 ° C έως 70 ° C |
| Μέγεθος | 4,3 ιντσών |
| Τύπος οθόνης | Χρώμα LCD TFT |
|---|---|
| Υποστηριζόμενα πρωτόκολλα | Modbus TCP/IP, OPC UA |
| Ψήφισμα | 800 x 480 εικονοστοιχεία |
| Όνομα προϊόντος | Διεπαφή ανθρώπινης μηχανής (HMI) |
| operatingSystem | Ενσωματωμένο LINUX |
| Ψήφισμα | 800 x 480 εικονοστοιχεία |
|---|---|
| Προστασία | Μπροστινό πάνελ IP65 |
| Τύπος εισόδου | Χωρητική αφή |
| Μνήμη | 128 MB RAM, 256 MB Flash |
| Τάση λειτουργίας | 24 V DC |
| Τύπος τοποθέτησης | Βάση πάνελ |
|---|---|
| Εύρος θερμοκρασίας αποθήκευσης | -30 ° C έως 70 ° C |
| Τάση λειτουργίας | 24 V DC |
| Υποστηριζόμενα πρωτόκολλα | Modbus, Profibus, CANopen |
| operatingSystem | Ενσωματωμένο LINUX |
| Διαστάσεις | 190 mm x 140 mm x 40 mm |
|---|---|
| Μέθοδος εισαγωγής | Χωρητική αφή |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Τάση λειτουργίας | 24 V DC |
| Βάρος | 500 γραμμάρια |
| Επίδειξη | Ευρεία έγχρωμη οθόνη TFT LCD 7 ιντσών, 800*480 (WVGA), 65.536 χρώματα, οπίσθιος φωτισμός LED |
|---|---|
| Πίνακας αφής | Αναλογικό φιλμ αντίστασης, 1M+ πινελιές (≤0,98 N λειτουργική δύναμη) |
| Μνήμη | 15 MB εσωτερική (έργο/OS), υποδοχή κάρτας SD (επεκτάσιμη) |
| Εξουσία | 24 V DC (±10% / -15%), 6,5 W max (271 mA @ 24 V); 3,8 W (οπίσθιος φωτισμός απενεργοποιημένος) |
| Προστασία | IP65F (μπροστά), τοποθέτηση πίνακα, θερμοκρασία λειτουργίας 0-50°C, θερμοκρασία αποθήκευσης -20-60°C |
| Επίδειξη | Ευρεία έγχρωμη οθόνη TFT LCD 7 ιντσών, 800*480 (WVGA), 65.536 χρώματα, οπίσθιος φωτισμός LED |
|---|---|
| Πίνακας αφής | Αναλογικό φιλμ αντίστασης, 1M+ πινελιές (≤0,98 N λειτουργική δύναμη) |
| Μνήμη | 15 MB εσωτερική (έργο/OS), υποδοχή κάρτας SD (επεκτάσιμη) |
| Εξουσία | 24 V DC (±10% / -15%), 6,5 W max (271 mA @ 24 V); 3,8 W (οπίσθιος φωτισμός απενεργοποιημένος) |
| Προστασία | IP65F (μπροστά), τοποθέτηση πίνακα, θερμοκρασία λειτουργίας 0-50°C, θερμοκρασία αποθήκευσης -20-60°C |