| Görüntüleme türü | Dokunmatik LCD |
|---|---|
| Montaj tipi | Panel montajı |
| Bellek kapasitesi | 128 MB Flash, 64 MB RAM |
| Giriş türü | Kapasitif Dokunmatik |
| işletim sistemi | Gömülü Linux |
| Giriş yöntemi | Dokunma, Düğmeler |
|---|---|
| Boyutlar | 190 mm x 140 mm x 40 mm |
| Bellek kapasitesi | 128 Mb FLAŞ |
| Ürün adı | İnsan-Makine Arayüzü (HMI) |
| Depolama sıcaklığı | -30 ° C ila 70 ° C |
| Montaj tipi | Panel montajı |
|---|---|
| Hafıza | 128MB RAM, 256MB Flash |
| işletim sistemi | Gömülü Linux |
| Depolama sıcaklığı | -30 ° C ila 70 ° C |
| Boyut | 4,3 inç |
| Montaj tipi | Panel montajı |
|---|---|
| Hafıza | 128MB RAM, 256MB Flash |
| işletim sistemi | Gömülü Linux |
| Depolama sıcaklığı | -30 ° C ila 70 ° C |
| Boyut | 4,3 inç |
| Ekran Tipi | TFT renkli LCD |
|---|---|
| Desteklenen protokoller | Modbus TCP/IP, OPC UA |
| Çözünürlük | 800 x 480 piksel |
| Ürün adı | İnsan Makinesi Arayüzü (HMI) |
| işletim sistemi | Gömülü Linux |
| Çözünürlük | 800 x 480 piksel |
|---|---|
| Koruma derecesi | IP65 Ön Panel |
| Giriş türü | Kapasitif Dokunmatik |
| Hafıza | 128 MB RAM, 256 MB Flaş |
| Çalışma voltajı | 24 V DC |
| Montaj tipi | Panel montajı |
|---|---|
| Depolama sıcaklık aralığı | -30 ° C ila 70 ° C |
| Çalışma voltajı | 24 V DC |
| Desteklenen protokoller | Modbus, Profibus, CANopen |
| işletim sistemi | Gömülü Linux |
| Boyutlar | 190 mm x 140 mm x 40 mm |
|---|---|
| Giriş yöntemi | Kapasitif Dokunmatik |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 60°C |
| Çalışma voltajı | 24 V DC |
| Ağırlık | 500 Gram |
| Görüntülemek | 7 inç Geniş TFT Renkli LCD, 800*480 (WVGA), 65.536 renk, LED arka ışık |
|---|---|
| Dokunmatik panel | Analog dirençli film, 1M+ dokunuş (≤0,98 N çalışma kuvveti) |
| Hafıza | 15 MB dahili (proje/işletim sistemi), SD kart yuvası (genişletilebilir) |
| Güç | 24 V DC (±%10 / -%15), 6,5 W maks (271 mA @ 24 V); 3,8 W (arka ışık kapalı) |
| Koruma | IP65F (ön), panel montajı, çalışma sıcaklığı 0-50°C, depolama sıcaklığı -20-60°C |
| Görüntülemek | 7 inç Geniş TFT Renkli LCD, 800*480 (WVGA), 65.536 renk, LED arka ışık |
|---|---|
| Dokunmatik panel | Analog dirençli film, 1M+ dokunuş (≤0,98 N çalışma kuvveti) |
| Hafıza | 15 MB dahili (proje/işletim sistemi), SD kart yuvası (genişletilebilir) |
| Güç | 24 V DC (±%10 / -%15), 6,5 W maks (271 mA @ 24 V); 3,8 W (arka ışık kapalı) |
| Koruma | IP65F (ön), panel montajı, çalışma sıcaklığı 0-50°C, depolama sıcaklığı -20-60°C |