| Typ wyświetlacza | Ekran dotykowy LCD |
|---|---|
| Rodzaj mocowania | Mocowanie panelu |
| Pojemność pamięci | 128 MB Flash, 64 MB RAM |
| Typ wejścia | Dotyk pojemnościowy |
| system operacyjny | Wbudowany LINUX |
| Metoda wprowadzania | Dotyk, przyciski |
|---|---|
| Wymiary | 190 mm x 140 mm x 40 mm |
| Pojemność pamięci | 128 Mb FLASH |
| Nazwa produktu | Interfejs człowiek-maszyna (HMI) |
| Temperatura przechowywania | -30 ° C do 70 ° C. |
| Rodzaj mocowania | Mocowanie panelu |
|---|---|
| Pamięć | 128 MB pamięci RAM, 256 MB Flash |
| system operacyjny | Wbudowany LINUX |
| Temperatura przechowywania | -30 ° C do 70 ° C. |
| Rozmiar | 4,3 cala |
| Rodzaj mocowania | Mocowanie panelu |
|---|---|
| Pamięć | 128 MB pamięci RAM, 256 MB Flash |
| system operacyjny | Wbudowany LINUX |
| Temperatura przechowywania | -30 ° C do 70 ° C. |
| Rozmiar | 4,3 cala |
| Zakres wilgotności | 5% do 95% bez kondensacji |
|---|---|
| Model | S7-1200 |
| Napięcie zasilania | 24 V prądu stałego |
| Zakres temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
| Przemysł aplikacyjny | Produkcja, Sterowanie procesami, Robotyka |
| Typ wyświetlacza | Kolorowy wyświetlacz LCD TFT |
|---|---|
| Obsługiwane protokoły | Modbus TCP/IP, OPC UA |
| Rezolucja | 800 x 480 pikseli |
| Nazwa produktu | Interfejs ludzkiego maszyny (HMI) |
| system operacyjny | Wbudowany LINUX |
| Rezolucja | 800 x 480 pikseli |
|---|---|
| Ocena ochrony | Panel przedni IP65 |
| Typ wejścia | Dotyk pojemnościowy |
| Pamięć | 128MB RAM, 256MB Flash |
| Napięcie robocze | 24 V DC |
| Rodzaj mocowania | Mocowanie panelu |
|---|---|
| Zakres temperatur przechowywania | -30 ° C do 70 ° C. |
| Napięcie robocze | 24 V DC |
| Obsługiwane protokoły | Modbus, Profibus, CANopen |
| system operacyjny | Wbudowany LINUX |
| Wymiary | 190 mm x 140 mm x 40 mm |
|---|---|
| Metoda wprowadzania | Dotyk pojemnościowy |
| Zakres temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
| Napięcie robocze | 24 V DC |
| Waga | 500 gramów |
| Wyświetlacz | 7-calowy panoramiczny kolorowy wyświetlacz LCD TFT, 800*480 (WVGA), 65 536 kolorów, podświetlenie LE |
|---|---|
| Panel dotykowy | Analogowa folia rezystancyjna, 1M+ dotknięć (siła robocza ≤0,98 N) |
| Pamięć | 15 MB wewnętrzne (projekt/system operacyjny), gniazdo kart SD (z możliwością rozszerzenia) |
| Moc | 24 V DC (±10% / -15%), maks. 6,5 W (271 mA przy 24 V); 3,8 W (podświetlenie wyłączone) |
| Ochrona | IP65F (przód), montaż panelowy, temp. pracy 0-50°C, temp. przechowywania -20-60°C |