| Weergavetype | Touchscreen LCD |
|---|---|
| Montagetype | Paneelmontage |
| Geheugencapaciteit | 128 MB Flash, 64 MB RAM |
| Invoertype | Capacitieve aanraking |
| operatingSystem | Ingebed LINUX |
| Invoermethode | Aanraking, knoppen |
|---|---|
| Afmetingen | 190 mm x 140 mm x 40 mm |
| Geheugencapaciteit | 128 Mb FLITS |
| Productnaam | Mens-machine-interface (HMI) |
| Bewaartemperatuur | -30 ° C tot 70 ° C |
| Montagetype | Paneelmontage |
|---|---|
| Geheugen | 128 MB RAM, 256 MB Flash |
| operatingSystem | Ingebed LINUX |
| Bewaartemperatuur | -30 ° C tot 70 ° C |
| Maat | 4,3 inch |
| Montagetype | Paneelmontage |
|---|---|
| Geheugen | 128 MB RAM, 256 MB Flash |
| operatingSystem | Ingebed LINUX |
| Bewaartemperatuur | -30 ° C tot 70 ° C |
| Maat | 4,3 inch |
| Weergavetype | TFT-kleur LCD |
|---|---|
| Ondersteunde protocollen | Modbus TCP/IP, OPC UA |
| Oplossing | 800 x 480 pixels |
| Productnaam | Human Machine Interface (HMI) |
| operatingSystem | Ingebed LINUX |
| Oplossing | 800 x 480 pixels |
|---|---|
| Beschermingsgraad | IP65 voorpaneel |
| Invoertype | Capacitieve aanraking |
| Geheugen | 128 MB RAM, 256 MB Flash |
| Bedrijfsspanning | 24 V DC |
| Montagetype | Paneelmontage |
|---|---|
| Opslagtemperatuurbereik | -30 ° C tot 70 ° C |
| Bedrijfsspanning | 24 V DC |
| Ondersteunde protocollen | Modbus, Profibus, CANopen |
| operatingSystem | Ingebed LINUX |
| Afmetingen | 190 mm x 140 mm x 40 mm |
|---|---|
| Invoermethode | Capacitieve aanraking |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
| Bedrijfsspanning | 24 V DC |
| Gewicht | 500 Gram |
| Weergave | 7-inch breed TFT-kleuren-LCD, 800*480 (WVGA), 65.536 kleuren, LED-achtergrondverlichting |
|---|---|
| Aanraakpaneel | Analoge resistieve film, 1M+ aanrakingen (≤0,98 N bedieningskracht) |
| Geheugen | 15 MB intern (project/OS), SD-kaartsleuf (uitbreidbaar) |
| Stroom | 24 V DC (±10% / -15%), 6,5 W max (271 mA bij 24 V); 3,8 W (achtergrondverlichting uit) |
| Bescherming | IP65F (voorkant), paneelmontage, bedrijfstemperatuur 0-50°C, opslagtemperatuur -20-60°C |
| Weergave | 7-inch breed TFT-kleuren-LCD, 800*480 (WVGA), 65.536 kleuren, LED-achtergrondverlichting |
|---|---|
| Aanraakpaneel | Analoge resistieve film, 1M+ aanrakingen (≤0,98 N bedieningskracht) |
| Geheugen | 15 MB intern (project/OS), SD-kaartsleuf (uitbreidbaar) |
| Stroom | 24 V DC (±10% / -15%), 6,5 W max (271 mA bij 24 V); 3,8 W (achtergrondverlichting uit) |
| Bescherming | IP65F (voorkant), paneelmontage, bedrijfstemperatuur 0-50°C, opslagtemperatuur -20-60°C |