| Productnaam | Human Machine Interface (HMI) |
|---|---|
| Weergavetype | Touchscreen LCD |
| Afmetingen | 190 mm x 140 mm x 40 mm |
| Weergavetype | TFT-kleur LCD |
| Oplossing | 800 x 480 pixels |
| Interface | RS422, RS232, Ethernet, USB en SD-geheugenkaart |
|---|---|
| Afmetingen | 190 mm x 140 mm x 40 mm |
| operatingSystem | Ingebed LINUX |
| Weergavetype | TFT-kleur LCD |
| screenSize | 7 inch |
| Opslagtemperatuurbereik | -30 ° C tot 70 ° C |
|---|---|
| Productnaam | Mens-machine-interface (HMI) |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
| Bedrijfsspanning | 24 V DC |
| Afmetingen | 190 mm x 140 mm x 40 mm |
| Geheugen | 128 MB RAM, 256 MB Flash |
|---|---|
| Maat | 5.6 ″ |
| Interface | RS422, RS232, Ethernet, USB en SD-geheugenkaart |
| operatingSystem | Ingebed LINUX |
| Voeding | 24 V gelijkstroom |
| CPU-type | CPU 1214C |
|---|---|
| Vervaardiging | Siemens |
| Kleur | Normaal |
| Outputmethode | transistor |
| Gewicht | 0,46 kg |
| Industrie | PRODUCTIE |
|---|---|
| Communicatieprotocol | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| Connectiviteitsopties | Ethernet, RS-485, draadloos |
| Voeding | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Integratie | SCADA, MES-systemen |
| Ingangsspanning | 24V gelijkstroom / 110-240V wisselstroom |
|---|---|
| NumberofInputs | 16 tot 64 |
| Veiligheidsvoorzieningen | Noodstop, overbelastingsbeveiliging |
| Beschermingsgraad | IP20 tot en met IP65 |
| gewicht | Varieert per model |
| energieverbruik | 5 W |
|---|---|
| Mpu-punten | 12 (8DI + 4DO) |
| Invoerpunten | 16DI |
| Voorwaarde | Nieuw origineel met verzegeld |
| Gewicht | 2,5 kg |
| Programmeertaal | Ladderlogica, functieblok, gestructureerde tekst |
|---|---|
| Type | Automatiseringsysteem |
| Sollicitatie | Procescontrole en automatisering |
| Materiaal | Kunststof en metaal van industriële kwaliteit |
| Onderdeelnr | 200-595-072-122 VM600 CPUM |
| Invoertype | Digitaal, Analogon |
|---|---|
| Certificeringen | CE, UL, ROHS |
| Materiaal | Kunststof en metaal van industriële kwaliteit |
| Werkelijke prijs | op basis van het aanbod |
| Mpu-punten | 12 (8DI + 4DO) |