| Όνομα προϊόντος | Διεπαφή ανθρώπινης μηχανής (HMI) |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | Εικονική οθόνη LCD |
| Διαστάσεις | 190 mm x 140 mm x 40 mm |
| Τύπος οθόνης | Χρώμα LCD TFT |
| Ψήφισμα | 800 x 480 εικονοστοιχεία |
| Διασύνδεση | RS422, κάρτα RS232, Ethernet, USB και SD |
|---|---|
| Διαστάσεις | 190 mm x 140 mm x 40 mm |
| operatingSystem | Ενσωματωμένο LINUX |
| Τύπος οθόνης | Χρώμα LCD TFT |
| Μέγεθος οθόνης | 7 ίντσες |
| Εύρος θερμοκρασίας αποθήκευσης | -30 ° C έως 70 ° C |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Διεπαφή ανθρώπου-μηχανής (HMI) |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Τάση λειτουργίας | 24 V DC |
| Διαστάσεις | 190 mm x 140 mm x 40 mm |
| Μνήμη | 128 MB RAM, 256 MB Flash |
|---|---|
| Μέγεθος | 5.6 ″ |
| Διασύνδεση | RS422, κάρτα RS232, Ethernet, USB και SD |
| operatingSystem | Ενσωματωμένο LINUX |
| Τροφοδοτικό | 24V DC |
| CPU_Type | CPU 1214C |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Siemens |
| Χρώμα | Κανονικός |
| Μέθοδος παραγωγής | τρανζίστορ |
| Βάρος | 0,46 κιλά |
| Βιομηχανία | ΕΠΙΤΡΟΠΗ |
|---|---|
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| Επιλογές συνδεσιμότητας | Ethernet, RS-485, Ασύρματο |
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Ολοκλήρωση | SCADA, MES Systems |
| Τάση εισόδου | 24V DC / 110-240V AC |
|---|---|
| NumberofInputs | 16 έως 64 |
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας | Διακοπή έκτακτης ανάγκης, προστασία υπερφόρτωσης |
| Προστασία | IP20 έως IP65 |
| βάρος | Διαφέρει Ανά Μοντέλο |
| κατανάλωση ενέργειας | 5 W |
|---|---|
| Σημεία Mpu | 12 (8DI + 4DO) |
| Σημεία εισόδου | 16DI |
| Κατάσταση | Νέο πρωτότυπο με σφραγισμένο |
| Βάρος | 2,5 κιλά |
| Γλώσσα προγραμματισμού | Λογική κλίμακας, μπλοκ συναρτήσεων, δομημένο κείμενο |
|---|---|
| Τύπος | Σύστημα αυτοματισμού |
| Εφαρμογή | Έλεγχος και αυτοματισμός διαδικασιών |
| Υλικό | Πλαστικό και μέταλλο βιομηχανικής ποιότητας |
| Μέρος Αρ | 200-595-072-122 VM600 CPUM |
| Τύπος εισόδου | Ψηφιακός, ανάλογο |
|---|---|
| Πιστοποιήσεις | CE, UL, ROHS |
| Υλικό | Πλαστικό και μέταλλο βιομηχανικής ποιότητας |
| Πραγματική τιμή | βάσει προσφοράς |
| Σημεία Mpu | 12 (8DI + 4DO) |