| Επίδειξη | Ευρεία έγχρωμη οθόνη TFT LCD 7 ιντσών, 800*480 (WVGA), 65.536 χρώματα, οπίσθιος φωτισμός LED |
|---|---|
| Πίνακας αφής | Αναλογικό φιλμ αντίστασης, 1M+ πινελιές (≤0,98 N λειτουργική δύναμη) |
| Μνήμη | 15 MB εσωτερική (έργο/OS), υποδοχή κάρτας SD (επεκτάσιμη) |
| Εξουσία | 24 V DC (±10% / -15%), 6,5 W max (271 mA @ 24 V); 3,8 W (οπίσθιος φωτισμός απενεργοποιημένος) |
| Προστασία | IP65F (μπροστά), τοποθέτηση πίνακα, θερμοκρασία λειτουργίας 0-50°C, θερμοκρασία αποθήκευσης -20-60°C |
| Επίδειξη | Ευρεία έγχρωμη οθόνη TFT LCD 7 ιντσών, 800*480 (WVGA), 65.536 χρώματα, οπίσθιος φωτισμός LED |
|---|---|
| Πίνακας αφής | Αναλογικό φιλμ αντίστασης, 1M+ πινελιές (≤0,98 N λειτουργική δύναμη) |
| Μνήμη | 15 MB εσωτερική (έργο/OS), υποδοχή κάρτας SD (επεκτάσιμη) |
| Εξουσία | 24 V DC (±10% / -15%), 6,5 W max (271 mA @ 24 V); 3,8 W (οπίσθιος φωτισμός απενεργοποιημένος) |
| Προστασία | IP65F (μπροστά), τοποθέτηση πίνακα, θερμοκρασία λειτουργίας 0-50°C, θερμοκρασία αποθήκευσης -20-60°C |
| Επίδειξη | Ευρεία έγχρωμη οθόνη TFT LCD 7 ιντσών, 800*480 (WVGA), 65.536 χρώματα, οπίσθιος φωτισμός LED |
|---|---|
| Πίνακας αφής | Αναλογικό φιλμ αντίστασης, 1M+ πινελιές (≤0,98 N λειτουργική δύναμη) |
| Μνήμη | 15 MB εσωτερική (έργο/OS), υποδοχή κάρτας SD (επεκτάσιμη) |
| Εξουσία | 24 V DC (±10% / -15%), 6,5 W max (271 mA @ 24 V); 3,8 W (οπίσθιος φωτισμός απενεργοποιημένος) |
| Προστασία | IP65F (μπροστά), τοποθέτηση πίνακα, θερμοκρασία λειτουργίας 0-50°C, θερμοκρασία αποθήκευσης -20-60°C |
| Επίδειξη | Ευρεία έγχρωμη οθόνη TFT LCD 7 ιντσών, 800*480 (WVGA), 65.536 χρώματα, οπίσθιος φωτισμός LED |
|---|---|
| Πίνακας αφής | Αναλογικό φιλμ αντίστασης, 1M+ πινελιές (≤0,98 N λειτουργική δύναμη) |
| Μνήμη | 15 MB εσωτερική (έργο/OS), υποδοχή κάρτας SD (επεκτάσιμη) |
| Εξουσία | 24 V DC (±10% / -15%), 6,5 W max (271 mA @ 24 V); 3,8 W (οπίσθιος φωτισμός απενεργοποιημένος) |
| Προστασία | IP65F (μπροστά), τοποθέτηση πίνακα, θερμοκρασία λειτουργίας 0-50°C, θερμοκρασία αποθήκευσης -20-60°C |
| Επίδειξη | Ευρεία έγχρωμη οθόνη TFT LCD 7 ιντσών, 800*480 (WVGA), 65.536 χρώματα, οπίσθιος φωτισμός LED |
|---|---|
| Πίνακας αφής | Αναλογικό φιλμ αντίστασης, 1M+ πινελιές (≤0,98 N λειτουργική δύναμη) |
| Μνήμη | 15 MB εσωτερική (έργο/OS), υποδοχή κάρτας SD (επεκτάσιμη) |
| Εξουσία | 24 V DC (±10% / -15%), 6,5 W max (271 mA @ 24 V); 3,8 W (οπίσθιος φωτισμός απενεργοποιημένος) |
| Προστασία | IP65F (μπροστά), τοποθέτηση πίνακα, θερμοκρασία λειτουργίας 0-50°C, θερμοκρασία αποθήκευσης -20-60°C |
| Επίδειξη | Ευρεία έγχρωμη οθόνη TFT LCD 7 ιντσών, 800*480 (WVGA), 65.536 χρώματα, οπίσθιος φωτισμός LED |
|---|---|
| Πίνακας αφής | Αναλογικό φιλμ αντίστασης, 1M+ πινελιές (≤0,98 N λειτουργική δύναμη) |
| Μνήμη | 15 MB εσωτερική (έργο/OS), υποδοχή κάρτας SD (επεκτάσιμη) |
| Εξουσία | 24 V DC (±10% / -15%), 6,5 W max (271 mA @ 24 V); 3,8 W (οπίσθιος φωτισμός απενεργοποιημένος) |
| Προστασία | IP65F (μπροστά), τοποθέτηση πίνακα, θερμοκρασία λειτουργίας 0-50°C, θερμοκρασία αποθήκευσης -20-60°C |
| Επίδειξη | Ευρεία έγχρωμη οθόνη TFT LCD 7 ιντσών, 800*480 (WVGA), 65.536 χρώματα, οπίσθιος φωτισμός LED |
|---|---|
| Πίνακας αφής | Αναλογικό φιλμ αντίστασης, 1M+ πινελιές (≤0,98 N λειτουργική δύναμη) |
| Μνήμη | 15 MB εσωτερική (έργο/OS), υποδοχή κάρτας SD (επεκτάσιμη) |
| Εξουσία | 24 V DC (±10% / -15%), 6,5 W max (271 mA @ 24 V); 3,8 W (οπίσθιος φωτισμός απενεργοποιημένος) |
| Προστασία | IP65F (μπροστά), τοποθέτηση πίνακα, θερμοκρασία λειτουργίας 0-50°C, θερμοκρασία αποθήκευσης -20-60°C |
| Επίδειξη | 7 |
|---|---|
| Πίνακας αφής | ΕΝΑ |
| Μνήμη | 1 |
| Εξουσία | 2 |
| Προστασία | εγώ |
| Χρώμα | Κανονικός |
|---|---|
| κατανάλωση ενέργειας | 5 W |
| Κατάσταση | Νέο πρωτότυπο με σφραγισμένο |
| Σημεία εισόδου | 36DI |
| Τύπος μέρους | Sysmac CPM2A |
| Τροφοδοτικό | 24V DC |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Τύπος οθόνης | Χρώμα LCD TFT |
| Τύπος τοποθέτησης | Βάση πάνελ |
| Μέγεθος οθόνης | 7 ίντσες |