| Διαστάσεις | 190 mm X 130 mm X 40 mm |
|---|---|
| Μέγεθος | 5.6 ″ |
| Τύπος τοποθέτησης | Βάση πάνελ |
| Τύπος οθόνης | Χρώμα LCD TFT |
| Τύπος οθόνης | Εικονική οθόνη LCD |
| Διασύνδεση | RS422, κάρτα RS232, Ethernet, USB και SD |
|---|---|
| Εφαρμογή | Έλεγχος Βιομηχανικού Αυτοματισμού |
| Μέγεθος οθόνης | 7 ίντσες |
| Τύπος οθόνης | Εικονική οθόνη LCD |
| Τροφοδοτικό | 24V DC |
| Τροφοδοτικό | 24V DC |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Τύπος οθόνης | Χρώμα LCD TFT |
| Τύπος τοποθέτησης | Βάση πάνελ |
| Μέγεθος οθόνης | 7 ίντσες |
| Τροφοδοτικό | 24V DC |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Τύπος οθόνης | Χρώμα LCD TFT |
| Τύπος τοποθέτησης | Βάση πάνελ |
| Μέγεθος οθόνης | 7 ίντσες |
| Τροφοδοτικό | 24V DC |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Τύπος οθόνης | Χρώμα LCD TFT |
| Τύπος τοποθέτησης | Βάση πάνελ |
| Μέγεθος οθόνης | 7 ίντσες |
| Εύρος υγρασίας | 5% έως 95% χωρίς συμπύκνωση |
|---|---|
| Μοντέλο | S7-1200 |
| Τάση τροφοδοσίας | 24 V DC |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Βιομηχανία εφαρμογών | Κατασκευή, Έλεγχος Διαδικασιών, Ρομποτική |
| Πρωτόκολλα επικοινωνίας | Ethernet/IP, Modbus, Profibus, DeviceNet |
|---|---|
| Κατάσταση | Νέο πρωτότυπο με σφραγισμένο |
| Προστασία του περιβάλλοντος | IP65 |
| Μέγεθος | 7 ″ |
| Όνομα προϊόντος | Διεπαφή ανθρώπινης μηχανής (HMI) |
| Τύπος τοποθέτησης | Βάση πάνελ |
|---|---|
| Εύρος θερμοκρασίας αποθήκευσης | -30 ° C έως 70 ° C |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Βάρος | 500 γραμμάρια |
| Τάση λειτουργίας | 24 V DC |
| Μέγεθος οθόνης | 7 ίντσες |
|---|---|
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Μνήμη | 256 MB RAM, 512 MB Flash |
| Τύπος οθόνης | Εικονική οθόνη LCD |
| Τύπος οθόνης | Χρώμα LCD TFT |
| Αποτελέσματα ασφάλειας | 3 N/O, 1 N/C |
|---|---|
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| Αντίσταση κραδασμών | 30 γρ., 11 ms |
| Διεπαφή διαχείρισης | Web GUI, SNMP, CLI |
| Επιλογές συνδεσιμότητας | Ethernet, RS-485, Ασύρματο |