| Επιλογές συνδεσιμότητας | Ethernet, RS-485, Ασύρματο |
|---|---|
| βάρος | Περίπου 0,5 έως 1,5 κιλό |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματίσημος ελεγκτής λογικής (PLC) |
| Γλώσσες προγραμματισμού | Λογική σκάλας, διάγραμμα τεμαχίων λειτουργίας, δομημένο κείμενο |
| Κατανάλωση ρεύματος | Διαφέρει ανάλογα με το μοντέλο, συνήθως 10-50W |
|---|---|
| Βάση | Στήριγμα ράγας ή πίνακα DIN |
| Τύπος εξόδου | Ψηφιακές και αναλογικές εξόδους |
| Μέρος Αρ | 200-595-072-122 VM600 CPUM |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Εγγύηση | 1 έως 3 έτη |
|---|---|
| Τύπος εγκατάστασης | Τοποθετείται σε πίνακα, τοποθετείται σε ράφι |
| Εύρος υγρασίας | 5% έως 95% χωρίς συμπύκνωση |
| Τύπος εισόδου | Ψηφιακή είσοδος, αναλογική είσοδος |
| Περίοδος εγγύησης | 1 έως 3 έτη |
| Πρωτόκολλα επικοινωνίας | Modbus, Profibus, Ethernet/IP, OPC UA |
|---|---|
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματίσημος ελεγκτής λογικής (PLC) |
| κατηγορία | Συστήματα αυτοματισμού και ελέγχου |
| Τάση τροφοδοσίας | 100 – 240VAC. |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Εύρος θερμοκρασίας αποθήκευσης | -30 ° C έως 70 ° C |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης | Βάση πάνελ |
| operatingSystem | Ενσωματωμένο LINUX |
| Όνομα προϊόντος | Διεπαφή ανθρώπου-μηχανής (HMI) |
| Ψήφισμα | 800 x 480 εικονοστοιχεία |
| Ψήφισμα | 800 x 480 εικονοστοιχεία |
|---|---|
| Εύρος θερμοκρασίας αποθήκευσης | -30 ° C έως 70 ° C |
| Όνομα προϊόντος | Διεπαφή ανθρώπου-μηχανής (HMI) |
| Μνήμη | 128 MB RAM, 256 MB Flash |
| Τύπος τοποθέτησης | Βάση πάνελ |
| Επικοινωνιακά λιμάνια | Ethernet, RS232, RS485 |
|---|---|
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Υποστηριζόμενα πρωτόκολλα | Modbus, Profibus, CANopen |
| Τύπος τοποθέτησης | Βάση πάνελ |
| Μέθοδος εισαγωγής | Χωρητική αφή |
| Διαστάσεις | 190 mm x 140 mm x 40 mm |
|---|---|
| Μέγεθος οθόνης | 7 ίντσες |
| Μέθοδος εισαγωγής | Χωρητική αφή |
| Τύπος τοποθέτησης | Βάση πάνελ |
| Βάρος | 500 γραμμάρια |
| Τύπος εισόδου | Χωρητική αφή |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Διεπαφή ανθρώπου-μηχανής (HMI) |
| Τύπος τοποθέτησης | Βάση πάνελ |
| operatingSystem | Ενσωματωμένο LINUX |
| Τάση λειτουργίας | 24 V DC |
| Όνομα προϊόντος | Διεπαφή ανθρώπου-μηχανής (HMI) |
|---|---|
| operatingSystem | Ενσωματωμένο LINUX |
| Υποστηριζόμενα πρωτόκολλα | Modbus, Profibus, CANopen |
| Χωρητικότητα μνήμης | 128 MB RAM, 128 MB Flash |
| Τάση λειτουργίας | 24 V DC |