| Opcje łączności | Ethernet, RS-485, Bezprzewodowe |
|---|---|
| waga | Około. 0,5 do 1,5kg |
| Protokół komunikacyjny | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| Typ sterowania | Programowalny sterownik logiczny (PLC) |
| Języki programowania | Logika drabinkowa, schemat bloków funkcyjnych, tekst strukturalny |
| Pobór mocy | Różni się w zależności od modelu, zazwyczaj 10–50 W |
|---|---|
| Montowanie | Montaż na szynie DIN lub panelu |
| Typ wyjścia | Wyjścia cyfrowe i analogowe |
| Nr części | 200-595-072-122 Procesor VM600 |
| Temperatura robocza | -20°C do 60°C |
| Gwarancja | 1 do 3 lat |
|---|---|
| Typ instalacji | Montaż na panelu, montaż w stojaku |
| Zakres wilgotności | 5% do 95% bez kondensacji |
| Typ wejścia | Wejście cyfrowe, wejście analogowe |
| Okres gwarancji | 1 do 3 lat |
| Protokoły komunikacyjne | Modbus, Profibus, Ethernet/IP, OPC UA |
|---|---|
| Typ sterowania | Programowalny sterownik logiczny (PLC) |
| Kategoria | Systemy automatyki i sterowania |
| Napięcie zasilania | 100 – 240VAC. |
| Zakres temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
| Zakres temperatur przechowywania | -30 ° C do 70 ° C. |
|---|---|
| Rodzaj mocowania | Mocowanie panelu |
| system operacyjny | Wbudowany LINUX |
| Nazwa produktu | Interfejs człowiek-maszyna (HMI) |
| Rezolucja | 800 x 480 pikseli |
| Rezolucja | 800 x 480 pikseli |
|---|---|
| Zakres temperatur przechowywania | -30 ° C do 70 ° C. |
| Nazwa produktu | Interfejs człowiek-maszyna (HMI) |
| Pamięć | 128MB RAM, 256MB Flash |
| Rodzaj mocowania | Mocowanie panelu |
| Porty komunikacyjne | Ethernet, RS232, RS485 |
|---|---|
| Zakres temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
| Obsługiwane protokoły | Modbus, Profibus, CANopen |
| Rodzaj mocowania | Mocowanie panelu |
| Metoda wprowadzania | Dotyk pojemnościowy |
| Wymiary | 190 mm x 140 mm x 40 mm |
|---|---|
| rozmiar ekranu | 7 cali |
| Metoda wprowadzania | Dotyk pojemnościowy |
| Rodzaj mocowania | Mocowanie panelu |
| Waga | 500 gramów |
| Typ wejścia | Dotyk pojemnościowy |
|---|---|
| Nazwa produktu | Interfejs człowiek-maszyna (HMI) |
| Rodzaj mocowania | Mocowanie panelu |
| system operacyjny | Wbudowany LINUX |
| Napięcie robocze | 24 V DC |
| Nazwa produktu | Interfejs człowiek-maszyna (HMI) |
|---|---|
| system operacyjny | Wbudowany LINUX |
| Obsługiwane protokoły | Modbus, Profibus, CANopen |
| Pojemność pamięci | 128 MB RAM, 128 MB Flash |
| Napięcie robocze | 24 V DC |