| Διεπαφή επικοινωνίας | RS485 |
|---|---|
| Τύπος προμηθευτή | ODM |
| Λειτουργία ελέγχου | Θέση, ταχύτητα, ροπή |
| Βαθμολογία ισχύος | 2000W |
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Δυναμικό | 24V DC |
|---|---|
| Τύπος σύνδεσης | Διάταξη: |
| Μέγιστη τάση λειτουργίας | 325V |
| Τροφοδοτικό εισόδου | 220V |
| Κατηγορία Προστασίας | IP65 |
| Εφαρμογή | Ρομποτική, μηχανές CNC, Αυτοματισμοί |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης | Στήριγμα φλάντζας |
| Εναλλασσόμενη τάση | 208-230 / 240 V |
| Βάρος | 1,2 κιλά |
| Υλικό | Χυτοσίδηρος |
| Μνήμη_Χωρητικότητα | 50 KB |
|---|---|
| Μέρος Αρ | CS1G-CPU43H |
| Μέθοδος παραγωγής | τρανζίστορ |
| Πραγματική τιμή | βάσει προσφοράς |
| Είσοδος_Τύπος | Ψηφιακό και αναλογικό |
| Τύπος ελέγχου | Έλεγχος διανυσματικού κλειστού βρόχου |
|---|---|
| Πιστοποιήσεις | CE, RoHS |
| Λάμψη | Οχι |
| Βαθμολογία ισχύος | 2kw |
| Ρυθμιζόμενο εύρος ταχύτητας | 1:1000 (V/C) |
| Πακέτο | 100% πρωτότυπο πακέτο |
|---|---|
| ΕΜΒΟΛΟ | 480 GB |
| Τύπος ελέγχου | Έλεγχος διανυσματικού κλειστού βρόχου |
| Τύπος τοποθέτησης | Σιδηρόδρομος DIN, τοποθέτηση πάνελ |
| Πληρωμή | T/T/Paypal/Western Union/Money Gram |
| είδη | Μέση αδράνεια |
|---|---|
| Μέθοδος διέγερσης | Μόνιμος τύπος μαγνήτη |
| Βαθμολογία προστασίας | IP65 |
| Τυπικό ή μη τυπικό | Πρότυπο |
| Ονομαστική ισχύς εξόδου | 4,0 KW |
| Τύπος ταχύτητας | Όλα τα μεταλλικά εργαλεία |
|---|---|
| Χρώμα | προσαρμοσμένη |
| Πακέτο | Κουτί |
| Σέρβις μετά την εγγύηση | Τεχνική υποστήριξη βίντεο |
| Ονομαστική τάση | 1V |
| Πληρωμή | TT |
|---|---|
| Παραγωγή | ≤ 15mA (5.0) |
| Γωνία περιστροφής | 360° |
| Μέγεθος | Πρότυπο |
| Τύπος ταχύτητας | Όλα μεταλλικά εργαλεία |
| Διαστάσεις | 100 x 75 x 60 mm |
|---|---|
| CPU_Speed | 100 MHz |
| Επικοινωνία_Πρωτόκολλα | Ethernet, Profibus, Modbus |
| Κατασκευαστής | Siemens |
| Output_Type | Ρελέ, Τρανζίστορ, Αναλογικό |