| Interfejs komunikacyjny | RS485 |
|---|---|
| Typ dostawcy | ODM |
| Tryb sterowania | Pozycja, prędkość, moment obrotowy |
| Moc znamionowa | 2000 W |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Woltaż | 24 V prądu stałego |
|---|---|
| Typ połączenia | Kabel z złączem |
| Maksymalne napięcie robocze | 325 V. |
| Zasilanie wejściowe | 220 V |
| Klasa ochrony | IP65 |
| Aplikacja | Robotyka, maszyny CNC, Automatyka |
|---|---|
| Typ mocowania | Mocowanie kołnierzowe |
| Napięcie prądu przemiennego | 208-230 / 240 V |
| Waga | 1,2 kg |
| Tworzywo | Lane żelazo |
| Pojemność_pamięci | 50kB |
|---|---|
| Nr części | CS1G-CPU43H |
| Metoda wyjściowa | tranzystor |
| Aktualna cena | Opiera się na ofercie |
| Typ_wejściowy | Cyfrowe i analogowe |
| Typ sterowania | Kontrola wektora pętli zamkniętej |
|---|---|
| Certyfikaty | CE, RoHS |
| Jasność | NIE |
| Moc znamionowa | 2kw |
| Regulowany zakres prędkości | 1:1000 (V/C) |
| Pakiet | 100% oryginalny pakiet |
|---|---|
| BARAN | 480 GB |
| Typ sterowania | Kontrola wektora pętli zamkniętej |
| Typ mocowania | Szyna DIN, montaż panelowy |
| Zapłata | T/T/Paypal/Western Union/Money Gram |
| Rodzaje | Średnia bezwładność |
|---|---|
| Metoda wzbudzenia | Typ magnesów stały |
| Ocena ochrony | IP65 |
| Standardowe lub niestandardowe | Standard |
| Znamionowa moc wyjściowa | 4,0 kW |
| Typ biegu | Wszystkie metalowe biegi |
|---|---|
| Kolor | dostosowane |
| Pakiet | Skrzynka |
| Serwis pogwarancyjny | Wsparcie techniczne wideo |
| Napięcie znamionowe | 1V |
| Zapłata | TT |
|---|---|
| Wyjście | ≤15 mA (5.0) |
| Kąt obrotu | 360° |
| Rozmiar | Standard |
| Typ biegu | Cały metalowy sprzęt |
| Wymiary | 100 x 75 x 60 mm |
|---|---|
| Szybkość_procesora | 100 MHz |
| Komunikacja_Protokoły | Ethernet, Profibus, Modbus |
| Producent | Siemensa |
| Typ_wyjścia | Przekaźnik, tranzystor, analogowy |