| Zapłata | TT |
|---|---|
| Wyjście | ≤15 mA (5.0) |
| Kąt obrotu | 360° |
| Rozmiar | Standard |
| Typ biegu | Cały metalowy sprzęt |
| Zapłata | TT |
|---|---|
| Wyjście | ≤15 mA (5.0) |
| Kąt obrotu | 360° |
| Rozmiar | Standard |
| Typ biegu | Cały metalowy sprzęt |
| Zapłata | TT |
|---|---|
| Wyjście | ≤15 mA (5.0) |
| Kąt obrotu | 360° |
| Rozmiar | Standard |
| Typ biegu | Cały metalowy sprzęt |
| Prędkość robocza | 0,17 sekundy / 60 stopni (4,8 V bez obciążenia) |
|---|---|
| Marka przedmiotów | 100% nowy |
| Stan | Zupełnie nowy |
| Czas realizacji | Około 7 dni normalnie |
| Poziom ochrony | IP65 |
| Prędkość robocza | 0,17 sekundy / 60 stopni (4,8 V bez obciążenia) |
|---|---|
| Marka przedmiotów | 100% nowy |
| Stan | Zupełnie nowy |
| Czas realizacji | Około 7 dni normalnie |
| Poziom ochrony | IP65 |
| Prędkość robocza | 0,17 sekundy / 60 stopni (4,8 V bez obciążenia) |
|---|---|
| Marka przedmiotów | 100% nowy |
| Stan | Zupełnie nowy |
| Czas realizacji | Około 7 dni normalnie |
| Poziom ochrony | IP65 |
| Wilgotność środowiskowa | 20-80% (bez szronu) |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20°C do 80°C |
| Standardowe lub niestandardowe | Standard |
| obr./min | 3000 obr / min |
| Model | regulator prędkości silnika prądu stałego pwm |
| Klasa izolacji | Klasa B |
|---|---|
| Materiał z biegiem | Stal |
| Chipset systemowy | Intela 845GV |
| Moc | 50W-5,0 kW |
| Znamionowy moment obrotowy | 4,0 Nm |
| Prędkość robocza | 0,17 sekundy / 60 stopni (4,8 V bez obciążenia) |
|---|---|
| Marka przedmiotów | 100% nowy |
| Stan | Zupełnie nowy |
| Czas realizacji | Około 7 dni normalnie |
| Poziom ochrony | IP65 |
| Metoda wyjściowa | tranzystor |
|---|---|
| Aktualna cena | Opiera się na ofercie |
| Liczba_wyjść | 10 |
| Typ napięcia zasilania | AC |
| Producent | Siemensa |