| Maksymalna prędkość | 6000 obr./min |
|---|---|
| wysoki moment obrotowy | mały silnik krokowy o wysokim momencie obrotowym |
| Przykładowe zamówienie | Witamy |
| Urządzenie redukujące | Skrzynia biegów |
| Kolor | dostosowane |
| obr./min | 3000 obr / min |
|---|---|
| Moc | 200 W |
| Typ | silnik serwo bez szczotki |
| Termin wysyłki | DHL Fedex TNT EMS UPS |
| Drut łączący | 11,81 cala (30 cm) |
| gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Waga | 1,2 kg |
| Tworzywo | Stal |
| Prędkość znamionowa | 2500 obr./min |
| Współczynnik przekładni | 1/45.569 |
| Rozmiar | Standard |
|---|---|
| Wzrost temperatury | 80Degree Max |
| Lokalna lokalizacja serwisu | Nic |
| Próbka | Próbki pobrane dostępne |
| Prędkość Sprz. Zwrotnego | Przyrostowe |
| Wymiary | 90X100X75 mm |
|---|---|
| Typ wyjścia | Przekaźnik |
| Punkt | 14 (8DI+6DO) |
| Stan | Nowy Oryginalny Z Zapieczętowanym |
| Power_supply | 24 V DC |
| Poziom odporności na ciepło | Poziom F |
|---|---|
| Aplikacja | Eksperyment DIY |
| Ochrona | IP65 |
| szerokość | 600 |
| Zapłata | TT |
| Długość linii | 20cm |
|---|---|
| Głębokość | 105 |
| Woltaż | 24 V prądu stałego |
| Kąt kroku | 1,8 ± 5% stopnia/krok |
| Klasa ochrony | IP20 |
| Czas dostawy | 5-7 DNI |
|---|---|
| Zasady płatności | T/T |
| Możliwość Supply | 10000 szt |
| Nazwa handlowa | MOOG |
| Orzecznictwo | Brand new original |
| Wyjście | ≤15 mA (5.0) |
|---|---|
| Prąd znamionowy | 1A |
| szerokość | 600 |
| system sterowania | Servopo Kontrola |
| Termin wysyłki | DHL Fedex TNT EMS UPS |
| Gwarancja | 90 dni |
|---|---|
| Znamionowa moc wyjściowa | 4,0 kW |
| Lokalizacja magazynu | Chiny |
| Trwałość | Mocny |
| Maksymalne napięcie robocze | 325 V. |