| Μέγιστη ταχύτητα | 6000 σ.α.λ |
|---|---|
| υψηλή ροπή | μικρός βηματικός κινητήρας υψηλής ροπής |
| Παραγγελία δείγματος | καλωσόρισμα |
| εργαλείο μείωσης | Κιβώτιο ταχυτήτων |
| Χρώμα | προσαρμοσμένη |
| RPM | 3000 σ.α.λ |
|---|---|
| Εξουσία | 200W |
| Τύπος | Μηχανοκίνητος κινητήρα συνεχούς ρεύματος χωρίς βούρτσα |
| Όρος αποστολής | DHL Fedex TNT EMS UPS |
| Καλώδιο συνδετήρων | 11,81" (30 εκ.) |
| εγγύηση | 1 χρόνια |
|---|---|
| Βάρος | 1,2 κιλά |
| Υλικό | Ατσάλι |
| Ωριαία ταχύτητα | 2500 σ.α.λ |
| Αναλογία εργαλείων | 1/45.569 |
| Μέγεθος | Πρότυπο |
|---|---|
| Άνοδος θερμοκρασίας | 80degree max |
| Τοποθεσία τοπικής υπηρεσίας | Κανένας |
| Δείγμα | Διαθέσιμα φορτισμένα δείγματα |
| Ταχύτητα fbk sel | Αυξητική |
| Διαστάσεις | 90 x 100 x 75 mm |
|---|---|
| Τύπος εξόδου | Αναμετάδοση |
| Σημείο | 14 (8DI+6DO) |
| Κατάσταση | Νέο πρωτότυπο με σφραγισμένο |
| Power_supply | 24 V DC |
| Επίπεδο αντοχής στη θερμότητα | Επίπεδο F |
|---|---|
| Εφαρμογή | Πείραμα DIY |
| Προστασία | IP65 |
| πλάτος | 600 |
| Πληρωμή | TT |
| Μήκος γραμμής | 20 εκ |
|---|---|
| Βάθος | 105 |
| Δυναμικό | 24V DC |
| Γωνία βήματος | 1,8±5% μοίρα/βήμα |
| Κατηγορία Προστασίας | IP20 |
| Χρόνος παράδοσης | 5-7 ΗΜΕΡΕΣ |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 10000 τεμ. |
| Μάρκα | MOOG |
| Πιστοποίηση | Brand new original |
| Παραγωγή | ≤ 15mA (5.0) |
|---|---|
| Ονομαστικό ρεύμα | 1Α |
| πλάτος | 600 |
| σύστημα ελέγχου | Σερβο -έλεγχος |
| Όρος αποστολής | DHL Fedex TNT EMS UPS |
| Εγγύηση | 90 Ημέρες |
|---|---|
| Ονομαστική ισχύς εξόδου | 4,0 KW |
| Τοποθεσία αποθέματος | Κίνα |
| Αντοχή | Ισχυρός |
| Μέγιστη τάση λειτουργίας | 325V |