| Πληρωμή | TT |
|---|---|
| Παραγωγή | ≤ 15mA (5.0) |
| Γωνία περιστροφής | 360° |
| Μέγεθος | Πρότυπο |
| Τύπος ταχύτητας | Όλα μεταλλικά εργαλεία |
| Πληρωμή | TT |
|---|---|
| Παραγωγή | ≤ 15mA (5.0) |
| Γωνία περιστροφής | 360° |
| Μέγεθος | Πρότυπο |
| Τύπος ταχύτητας | Όλα μεταλλικά εργαλεία |
| Πληρωμή | TT |
|---|---|
| Παραγωγή | ≤ 15mA (5.0) |
| Γωνία περιστροφής | 360° |
| Μέγεθος | Πρότυπο |
| Τύπος ταχύτητας | Όλα μεταλλικά εργαλεία |
| Ταχύτητα λειτουργίας | 0.17 δευτερόλεπτα / 60 μοίρες (4.8V χωρίς φορτίο) |
|---|---|
| Μάρκα αντικειμένων | 100% καινούργιο |
| Κατάσταση | Ολοκαίνουργος |
| Χρόνος ανοχής | Περίπου 7 ημέρες κανονικά |
| Επίπεδο Προστασίας | IP65 |
| Ταχύτητα λειτουργίας | 0.17 δευτερόλεπτα / 60 μοίρες (4.8V χωρίς φορτίο) |
|---|---|
| Μάρκα αντικειμένων | 100% καινούργιο |
| Κατάσταση | Ολοκαίνουργος |
| Χρόνος ανοχής | Περίπου 7 ημέρες κανονικά |
| Επίπεδο Προστασίας | IP65 |
| Ταχύτητα λειτουργίας | 0.17 δευτερόλεπτα / 60 μοίρες (4.8V χωρίς φορτίο) |
|---|---|
| Μάρκα αντικειμένων | 100% καινούργιο |
| Κατάσταση | Ολοκαίνουργος |
| Χρόνος ανοχής | Περίπου 7 ημέρες κανονικά |
| Επίπεδο Προστασίας | IP65 |
| Υγρασία περιβάλλοντος | 20-80% (χωρίς παγετό) |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 80°C |
| Τυπικό ή μη τυπικό | Πρότυπο |
| RPM | 3000 σ.α.λ |
| Μοντέλο | Ελεγκτής ταχύτητας κινητήρα pwm συνεχούς ρεύματος |
| Κατηγορία μόνωσης | Τάξη Β |
|---|---|
| Υλικό γρανάζι | Ατσάλι |
| Chipset συστήματος | Intel 845GV |
| Εξουσία | 50W-5.0kW |
| Ονομαστική ροπή | 4.0N.m |
| Ταχύτητα λειτουργίας | 0.17 δευτερόλεπτα / 60 μοίρες (4.8V χωρίς φορτίο) |
|---|---|
| Μάρκα αντικειμένων | 100% καινούργιο |
| Κατάσταση | Ολοκαίνουργος |
| Χρόνος ανοχής | Περίπου 7 ημέρες κανονικά |
| Επίπεδο Προστασίας | IP65 |
| Μέθοδος παραγωγής | τρανζίστορ |
|---|---|
| Πραγματική τιμή | βάσει προσφοράς |
| Αριθμός_εξόδων | 10 |
| Τύπος τάσης ανεφοδιασμού | AC |
| Κατασκευαστής | Siemens |