| Διεπαφή επικοινωνίας | EtherCAT, CANopen, Modbus |
|---|---|
| Προστασία | IP65 ή υψηλότερο |
| Εφαρμογή | Ρομποτική, μηχανές CNC, Αυτοματισμοί |
| Όνομα προϊόντος | Σερβο συστήματα |
| Αποδοτικότητα | Έως 95% |
| Τύπος | Ηλεκτρομηχανολογικό |
|---|---|
| Ροπή στρέψης | 0,1 Nm έως 500 Nm |
| Εύρος ταχύτητας | 0 έως 6000 σ.α.λ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Συσκευή ανατροφοδότησης | Κωδικοποιητής/Επίλυση |
| Διαστάσεις | 100 x 75 x 60 mm |
|---|---|
| CPU_Speed | 100 MHz |
| Επικοινωνία_Πρωτόκολλα | Ethernet, Profibus, Modbus |
| Κατασκευαστής | Siemens |
| Output_Type | Ρελέ, Τρανζίστορ, Αναλογικό |
| Διαστάσεις | 100 x 75 x 60 mm |
|---|---|
| CPU_Speed | 100 MHz |
| Επικοινωνία_Πρωτόκολλα | Ethernet, Profibus, Modbus |
| Κατασκευαστής | Siemens |
| Output_Type | Ρελέ, Τρανζίστορ, Αναλογικό |