| Παραγωγή | ≤ 15mA (5.0) |
|---|---|
| Σταθερός ροπής | 60,01 Nm/άκρα |
| Ταχύτητα | 3000 σ.α.λ |
| Στοκ | Πλούσιος |
| Μέγιστη τάση λειτουργίας | 325V |
| Τρόποι Πληρωμής | T/T , PAYPAL , WESTERN UNION |
|---|---|
| Μεταχειριζόμενος | Φοιτητές, Μηχανικοί κ.λπ. |
| Ισχύς εξόδου | 0,18KW-315KW |
| Λιμάνι | Γκουανγκζού/Χονγκ Κονγκ |
| σύστημα ελέγχου | Σερβο -έλεγχος |
| Πληρωμή | TT |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης | Στήριγμα φλάντζας |
| Θερμική αντίσταση | 0.65 ℃/w |
| Chipset συστήματος | Intel 845GV |
| Συνεχή ροπή | 1,26 nm |
| Χρόνος παράδοσης | 5-8 μέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 100000 PC |
| Τόπος καταγωγής | Γερμανία |
| Μάρκα | Bosch Rexroth |
| Σημεία εισόδου | 100-2 |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης | Σιδηρόδρομος DIN, τοποθέτηση πάνελ |
| Συχνότητα απόκρισης | Έως 2 kHz |
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Μέγιστη συχνότητα | 300HZ |
| Ονομαστικό ρεύμα | 10Α |
|---|---|
| Φάση | Τριφασικό |
| Πόντοι | 40 (24DI+16DO) |
| Τύπος τοποθέτησης | Σιδηρόδρομος DIN, τοποθέτηση πάνελ |
| Διεπαφή επικοινωνίας | RS485 |
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
|---|---|
| Βιομηχανία εφαρμογών | Κατασκευή, Έλεγχος Διαδικασιών, Ρομποτική |
| Διεπαφή επικοινωνίας | RS485 |
| Μέθοδος παραγωγής | τρανζίστορ |
| Τύπος τοποθέτησης | Σιδηρόδρομος DIN, τοποθέτηση πάνελ |
| Σημεία εισόδου | 100-2 |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης | Σιδηρόδρομος DIN, τοποθέτηση πάνελ |
| Συχνότητα απόκρισης | Έως 2 kHz |
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Μέγιστη συχνότητα | 300HZ |
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
|---|---|
| Βιομηχανία εφαρμογών | Κατασκευή, Έλεγχος Διαδικασιών, Ρομποτική |
| Διεπαφή επικοινωνίας | RS485 |
| Μέθοδος παραγωγής | τρανζίστορ |
| Τύπος τοποθέτησης | Σιδηρόδρομος DIN, τοποθέτηση πάνελ |
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
|---|---|
| Βιομηχανία εφαρμογών | Κατασκευή, Έλεγχος Διαδικασιών, Ρομποτική |
| Διεπαφή επικοινωνίας | RS485 |
| Μέθοδος παραγωγής | τρανζίστορ |
| Τύπος τοποθέτησης | Σιδηρόδρομος DIN, τοποθέτηση πάνελ |