| Ονομαστική ισχύς | 1500W |
|---|---|
| Δυναμικό | 24V DC |
| Τύπος κινητήρα | κινητήρας χωρίς πυρήνα |
| Κατάσταση | Νέα εργοστασιακή σφραγίδα (NFS) |
| Φρένο | 24 VDC Holding Brake |
| Ονομαστική ροπή | 2.5 Nm |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ρομποτική, Μηχανήματα CNC |
| Χρόνος ανοχής | Περίπου 7 ημέρες κανονικά |
| Ιξώδες εργασίας | 16 ~ 25 mm²/s |
| Πληρωμή | TT\Paypal\Western Union |
| χρήση | Βιομηχανικός |
|---|---|
| Εναλλασσόμενη τάση | 208-230 / 240 V |
| Μήκος γραμμής | 20 εκ |
| Μοντέλο | E3Z-D62 |
| Λέξεις-κλειδιά | Βάση στήριξης |
| Αρ | MKD041B-144-KG1-KN |
|---|---|
| Προδιαγραφές άκρου άξονα | Με το Keyway |
| Επίπεδο κραδασμών | V15 |
| Γωνία περιστροφής | 360° |
| Χρώμα | αργυροειδής |
| Χρόνος παράδοσης | 5-7 ΗΜΕΡΕΣ |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 10000 ΤΕΜ |
| Μάρκα | Rexroth |
| Πιστοποίηση | Brand new original |
| Αρ | EJA530A-EAS4N-00DNFU1 |
|---|---|
| Πληρωμή | TT |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 80°C |
| Όνομα προϊόντος | Σερβοκινητήρας |
| Ικανότητα υπερφόρτωσης | Ισχυρός |
| Αντίσταση | 100,0±10% Ω/φάση |
|---|---|
| Διάσταση | 40 mm x 19 mm x 43 mm |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Δείγμα | Διαθέσιμα φορτισμένα δείγματα |
| Βάρος | 1,2 κιλά |
| Πάχος | 22 mm-30 mm |
|---|---|
| Χρόνος ανοχής | Περίπου 7 ημέρες κανονικά |
| Δείγμα | Διαθέσιμα φορτισμένα δείγματα |
| Διάσταση | 32 x 11,5 x 24 mm |
| Μέγιστη ταχύτητα | 8000 περιστροφές/λεπτό |
| Χρόνος ανοχής | Περίπου 7 ημέρες κανονικά |
|---|---|
| Αντίσταση | 100,0±10% Ω/φάση |
| Τροφοδοτικό εισόδου | 220V |
| Ύψος εγκατάστασης | 34mm, 36mm |
| Σύνδεση επεξεργασίας | M20x1.5, G1/4, 1/4npt |
| Χρόνος παράδοσης | 5-7 ΗΜΕΡΕΣ |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 10000 |
| Μάρκα | Rexroth |
| Πιστοποίηση | Brand new original |