| Εισδοτική τάση | 24 V DC |
|---|---|
| Κατάσταση | Νέο πρωτότυπο με σφραγισμένο |
| CPU_Speed | 100 MHz |
| Μνήμη | 50 KB |
| Τύπος τάσης ανεφοδιασμού | AC |
| Πραγματική αξία | Τιμή Negotiabled |
|---|---|
| Μέθοδος παραγωγής | τρανζίστορ |
| Μέρος Αρ | D2-06B |
| Μνήμη | 50 KB |
| τοποθέτηση_τύπος | Ράγα DIN |
| Numberofi/Opoints | Από 8 έως 1024+ |
|---|---|
| Μέρος Αρ | 9907-164 |
| Πρότυπα συμμόρφωσης | IEC 61131-3, CE, UL |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Σημεία Εξόδου | 16DO |
| Τύπος εξόδου | Αναμετάδοση |
|---|---|
| Μοντέλο | S7-1200 |
| Τύπος τάσης ανεφοδιασμού | AC |
| Αριθμός_εξόδων | 10 |
| Εύρος_Λειτουργίας_Θερμοκρασίας | -20°C έως 60°C |
| Σύνολο πόντων | 60 σημεία. |
|---|---|
| Μέρος Αρ | PT5501A |
| τοποθέτηση_τύπος | Ράγα DIN |
| Εύρος_Λειτουργίας_Θερμοκρασίας | -20°C έως 60°C |
| Χρόνος ανταπόκρισης | 1 ms |
| Τύπος εξόδου | Ψηφιακές και αναλογικές εξόδους |
|---|---|
| Εφαρμογή | Βιομηχανικός αυτοματισμός, έλεγχος διεργασιών, έλεγχος μηχανημάτων |
| βάρος | 0,68 κιλά |
| Τύπος εξόδου | Αναμετάδοση |
| Τάση τροφοδοσίας | 100 – 240VAC. |
| Τύπος εξόδου | Ψηφιακές και αναλογικές εξόδους |
|---|---|
| Εφαρμογή | Βιομηχανικός αυτοματισμός, έλεγχος διεργασιών, έλεγχος μηχανημάτων |
| βάρος | 0,68 κιλά |
| Τύπος εξόδου | Αναμετάδοση |
| Τάση τροφοδοσίας | 100 – 240VAC. |
| Τύπος εξόδου | Ψηφιακές και αναλογικές εξόδους |
|---|---|
| Εφαρμογή | Βιομηχανικός αυτοματισμός, έλεγχος διεργασιών, έλεγχος μηχανημάτων |
| βάρος | 0,68 κιλά |
| Τύπος εξόδου | Αναμετάδοση |
| Τάση τροφοδοσίας | 100 – 240VAC. |
| κατανάλωση ενέργειας | 5 W |
|---|---|
| Αριθμός_εξόδων | 10 |
| Τύπος μέρους | Sysmac CPM2A |
| Μέθοδος παραγωγής | τρανζίστορ |
| Αριθμός_εισόδων | 14 |
| Κατάσταση | Νέο πρωτότυπο με σφραγισμένο |
|---|---|
| Τύπος μέρους | Sysmac CPM2A |
| Πραγματική τιμή | Διαπραγματευμένος |
| Σημεία Mpu | 12 (8DI + 4DO) |
| CPU_Speed | 100 MHz |