| Napięcie wejściowe | 24 V DC |
|---|---|
| Stan | Nowy Oryginalny Z Zapieczętowanym |
| Szybkość_procesora | 100 MHz |
| Pamięć | 50kB |
| Typ napięcia zasilania | AC |
| Rzeczywista wartość | Cena do negocjacji |
|---|---|
| Metoda wyjściowa | tranzystor |
| Nr części | D2-06B |
| Pamięć | 50kB |
| montaż_typ | Szyna DIN |
| Liczba punktów I/OP | Od 8 do 1024+ |
|---|---|
| Nr części | 9907-164 |
| Standardy zgodności | IEC 61131-3, CE, UL |
| Temperatura robocza | -20°C do 60°C |
| Punkty wyjściowe | 16DO |
| Typ wyjścia | Przekaźnik |
|---|---|
| Model | S7-1200 |
| Typ napięcia zasilania | AC |
| Liczba_wyjść | 10 |
| Zakres_temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
| Suma punktów | 60 punktów. |
|---|---|
| Nr części | PT5501A |
| montaż_typ | Szyna DIN |
| Zakres_temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
| Czas odpowiedzi | 1 ms |
| Typ wyjścia | Wyjścia cyfrowe i analogowe |
|---|---|
| Aplikacja | Automatyka przemysłowa, sterowanie procesami, sterowanie maszynami |
| waga | 0,68 kg |
| Typ wyjścia | Przekaźnik |
| Napięcie zasilania | 100 – 240VAC. |
| Typ wyjścia | Wyjścia cyfrowe i analogowe |
|---|---|
| Aplikacja | Automatyka przemysłowa, sterowanie procesami, sterowanie maszynami |
| waga | 0,68 kg |
| Typ wyjścia | Przekaźnik |
| Napięcie zasilania | 100 – 240VAC. |
| Typ wyjścia | Wyjścia cyfrowe i analogowe |
|---|---|
| Aplikacja | Automatyka przemysłowa, sterowanie procesami, sterowanie maszynami |
| waga | 0,68 kg |
| Typ wyjścia | Przekaźnik |
| Napięcie zasilania | 100 – 240VAC. |
| pobór energii | 5 W |
|---|---|
| Liczba_wyjść | 10 |
| Typ części | Sysmac CPM2A |
| Metoda wyjściowa | tranzystor |
| Liczba_wejść | 14 |
| Stan | Nowy Oryginalny Z Zapieczętowanym |
|---|---|
| Typ części | Sysmac CPM2A |
| Aktualna cena | Negocjowane |
| Punkty Mpu | 12 (8DI + 4DO) |
| Szybkość_procesora | 100 MHz |