| ولتاژ ورودی | 24 ولت دی سی |
|---|---|
| وضعیت | اصلی جدید با مهر و موم شده |
| CPU_Speed | 100 مگاهرتز |
| حافظه | 50 کیلوبایت |
| نوع ولتاژ منبع تغذیه | AC |
| ارزش واقعی | قیمت توافقی |
|---|---|
| روش خروجی | ترانزیستور |
| قسمت شماره | D2-06B |
| حافظه | 50 کیلوبایت |
| نصب_نوع | ریل DIN |
| NumberOfI/Opoints | از 8 تا 1024+ |
|---|---|
| قسمت شماره | 9907-164 |
| استانداردهای انطباق | IEC 61131-3، CE، UL |
| دمای عملیاتی | -20 تا 60 درجه سانتی گراد |
| نقاط خروجی | 16DO |
| نوع خروجی | رله |
|---|---|
| مدل | S7-1200 |
| نوع ولتاژ منبع تغذیه | AC |
| تعداد_خروجی ها | 10 |
| محدوده_ دمای عملیاتی | -20 تا 60 درجه سانتی گراد |
| مجموع امتیازها | 60 امتیاز |
|---|---|
| قسمت شماره | PT5501A |
| نصب_نوع | ریل DIN |
| محدوده_ دمای عملیاتی | -20 تا 60 درجه سانتی گراد |
| زمان پاسخ | 1 میلی ثانیه |
| نوع خروجی | خروجی های دیجیتال و آنالوگ |
|---|---|
| برنامه | اتوماسیون صنعتی، کنترل فرآیند، کنترل ماشین آلات |
| وزن | 0.68 کیلوگرم |
| نوع خروجی | رله |
| ولتاژ منبع تغذیه | 100 - 240 VAC. |
| نوع خروجی | خروجی های دیجیتال و آنالوگ |
|---|---|
| برنامه | اتوماسیون صنعتی، کنترل فرآیند، کنترل ماشین آلات |
| وزن | 0.68 کیلوگرم |
| نوع خروجی | رله |
| ولتاژ منبع تغذیه | 100 - 240 VAC. |
| نوع خروجی | خروجی های دیجیتال و آنالوگ |
|---|---|
| برنامه | اتوماسیون صنعتی، کنترل فرآیند، کنترل ماشین آلات |
| وزن | 0.68 کیلوگرم |
| نوع خروجی | رله |
| ولتاژ منبع تغذیه | 100 - 240 VAC. |
| برق_مصرف | 5 وات |
|---|---|
| تعداد_خروجی ها | 10 |
| نوع قطعه | Sysmac CPM2A |
| روش خروجی | ترانزیستور |
| تعداد_ورودی ها | 14 |
| وضعیت | اصلی جدید با مهر و موم شده |
|---|---|
| نوع قطعه | Sysmac CPM2A |
| قیمت واقعی | مذاکره شده |
| نقاط Mpu | 12 (8DI + 4DO) |
| CPU_Speed | 100 مگاهرتز |