| نوع خروجی | خروجی های دیجیتال و آنالوگ |
|---|---|
| زبان برنامه نویسی | منطق نردبان، نمودار بلوک تابعی |
| مدت گارانتی | 1 تا 3 سال |
| نوع ورودی | ورودی های دیجیتال و آنالوگ |
| سازگاری نرم افزار | پشتیبانی از نرم افزار SCADA و HMI |
| نوع خروجی | خروجی های دیجیتال و آنالوگ |
|---|---|
| زبان برنامه نویسی | منطق نردبان، نمودار بلوک تابعی |
| مدت گارانتی | 1 تا 3 سال |
| نوع ورودی | ورودی های دیجیتال و آنالوگ |
| سازگاری نرم افزار | پشتیبانی از نرم افزار SCADA و HMI |
| نوع قطعه | Sysmac CPM2A |
|---|---|
| نکته ها | 40 (24DI+16DO) |
| ارزش واقعی | قیمت توافقی |
| نوع ولتاژ منبع تغذیه | AC |
| نصب_نوع | ریل DIN |
| رنگ | عادی |
|---|---|
| برق_مصرف | 5 وات |
| وضعیت | اصلی جدید با مهر و موم شده |
| نقاط ورودی | 36DI |
| نوع قطعه | Sysmac CPM2A |
| مجموع امتیازها | 60 امتیاز |
|---|---|
| قسمت شماره | PT5501A |
| نصب_نوع | ریل DIN |
| محدوده_ دمای عملیاتی | -20 تا 60 درجه سانتی گراد |
| زمان پاسخ | 1 میلی ثانیه |
| ابعاد | 90mm x 100mm x 75mm |
|---|---|
| نوع خروجی | رله |
| مدل | S7-1200 |
| قسمت شماره | Z-8ND1 |
| خروجی_نوع | دیجیتال و آنالوگ |
| نمایش | ال سی دی رنگی 7 اینچی واید TFT، 800*480 (WVGA)، 65536 رنگ، نور پس زمینه LED |
|---|---|
| پنل لمسی | فیلم مقاومتی آنالوگ، 1M+ لمس (≤0.98 N نیروی عامل) |
| حافظه | 15 مگابایت داخلی (پروژه/OS)، اسلات کارت SD (قابل ارتقا) |
| قدرت | 24 ولت DC (±10٪ / -15٪)، حداکثر 6.5 وات (271 میلی آمپر @ 24 ولت). 3.8 وات (نور پس زمینه خاموش) |
| حفاظت | IP65F (جلو)، نصب پنل، دمای عملیاتی 0-50 درجه سانتیگراد، دمای ذخیره سازی -20-60 درجه سانتیگراد |
| نمایش | ال سی دی رنگی 7 اینچی واید TFT، 800*480 (WVGA)، 65536 رنگ، نور پس زمینه LED |
|---|---|
| پنل لمسی | فیلم مقاومتی آنالوگ، 1M+ لمس (≤0.98 N نیروی عامل) |
| حافظه | 15 مگابایت داخلی (پروژه/OS)، اسلات کارت SD (قابل ارتقا) |
| قدرت | 24 ولت DC (±10٪ / -15٪)، حداکثر 6.5 وات (271 میلی آمپر @ 24 ولت). 3.8 وات (نور پس زمینه خاموش) |
| حفاظت | IP65F (جلو)، نصب پنل، دمای عملیاتی 0-50 درجه سانتیگراد، دمای ذخیره سازی -20-60 درجه سانتیگراد |
| نمایش | ال سی دی رنگی 7 اینچی واید TFT، 800*480 (WVGA)، 65536 رنگ، نور پس زمینه LED |
|---|---|
| پنل لمسی | فیلم مقاومتی آنالوگ، 1M+ لمس (≤0.98 N نیروی عامل) |
| حافظه | 15 مگابایت داخلی (پروژه/OS)، اسلات کارت SD (قابل ارتقا) |
| قدرت | 24 ولت DC (±10٪ / -15٪)، حداکثر 6.5 وات (271 میلی آمپر @ 24 ولت). 3.8 وات (نور پس زمینه خاموش) |
| حفاظت | IP65F (جلو)، نصب پنل، دمای عملیاتی 0-50 درجه سانتیگراد، دمای ذخیره سازی -20-60 درجه سانتیگراد |
| نوع خروجی | خروجی های دیجیتال و آنالوگ |
|---|---|
| برنامه | اتوماسیون صنعتی، کنترل فرآیند، کنترل ماشین آلات |
| وزن | 0.68 کیلوگرم |
| نوع خروجی | رله |
| ولتاژ منبع تغذیه | 100 - 240 VAC. |