| Çıkış türü | Dijital ve analog çıkışlar |
|---|---|
| Programlama dili | Merdiven Mantığı, Fonksiyon Blok Şeması |
| Garanti süresi | 1 ila 3 yıl |
| Giriş türü | Dijital ve Analog Girişler |
| yazılım Uyumluluğu | SCADA ve HMI yazılımını destekler |
| Çıkış türü | Dijital ve analog çıkışlar |
|---|---|
| Programlama dili | Merdiven Mantığı, Fonksiyon Blok Şeması |
| Garanti süresi | 1 ila 3 yıl |
| Giriş türü | Dijital ve Analog Girişler |
| yazılım Uyumluluğu | SCADA ve HMI yazılımını destekler |
| Parça Tipi | Sysmac CPM2A |
|---|---|
| Puanlar | 40 (24DI+16DO) |
| Gerçek Değer | pazarlıklı fiyat |
| Besleme Gerilimi Tipi | T/T |
| montaj tipi | IP65 |
| Renk | Normal |
|---|---|
| güç tüketimi | 5 W |
| Durum | Yeni Orijinal Mühürlü |
| Giriş Noktaları | 36DI |
| Parça Tipi | Sysmac CPM2A |
| Toplam Puan | 60 puan. |
|---|---|
| Parça Numarası | PT5501A |
| montaj tipi | IP65 |
| Çalışma_Sıcaklık_Aralığı | -20°C ila 60°C |
| Tepki Süresi | 1 ms |
| Boyutlar | 90 mm x 100 mm x 75 mm |
|---|---|
| Çıkış Türü | Röle |
| Modeli | S7-1200 |
| Parça Numarası | Z-8ND1 |
| Çıkış_Türü | Dijital ve Analog |
| Görüntülemek | 7 inç Geniş TFT Renkli LCD, 800*480 (WVGA), 65.536 renk, LED arka ışık |
|---|---|
| Dokunmatik panel | Analog dirençli film, 1M+ dokunuş (≤0,98 N çalışma kuvveti) |
| Hafıza | 15 MB dahili (proje/işletim sistemi), SD kart yuvası (genişletilebilir) |
| Güç | 24 V DC (±%10 / -%15), 6,5 W maks (271 mA @ 24 V); 3,8 W (arka ışık kapalı) |
| Koruma | IP65F (ön), panel montajı, çalışma sıcaklığı 0-50°C, depolama sıcaklığı -20-60°C |
| Görüntülemek | 7 inç Geniş TFT Renkli LCD, 800*480 (WVGA), 65.536 renk, LED arka ışık |
|---|---|
| Dokunmatik panel | Analog dirençli film, 1M+ dokunuş (≤0,98 N çalışma kuvveti) |
| Hafıza | 15 MB dahili (proje/işletim sistemi), SD kart yuvası (genişletilebilir) |
| Güç | 24 V DC (±%10 / -%15), 6,5 W maks (271 mA @ 24 V); 3,8 W (arka ışık kapalı) |
| Koruma | IP65F (ön), panel montajı, çalışma sıcaklığı 0-50°C, depolama sıcaklığı -20-60°C |
| Görüntülemek | 7 inç Geniş TFT Renkli LCD, 800*480 (WVGA), 65.536 renk, LED arka ışık |
|---|---|
| Dokunmatik panel | Analog dirençli film, 1M+ dokunuş (≤0,98 N çalışma kuvveti) |
| Hafıza | 15 MB dahili (proje/işletim sistemi), SD kart yuvası (genişletilebilir) |
| Güç | 24 V DC (±%10 / -%15), 6,5 W maks (271 mA @ 24 V); 3,8 W (arka ışık kapalı) |
| Koruma | IP65F (ön), panel montajı, çalışma sıcaklığı 0-50°C, depolama sıcaklığı -20-60°C |
| Çıkış türü | Dijital ve analog çıkışlar |
|---|---|
| Başvuru | Endüstriyel otomasyon, proses kontrolü, makine kontrolü |
| ağırlık | 0,68 kilo |
| Çıkış Türü | Röle |
| Güç Kaynağı voltajı | 100 – 240VAC. |