| Giriş gerilimi | 24 V DC |
|---|---|
| Durum | Yeni Orijinal Mühürlü |
| CPU_Speed | 100 MHz |
| Hafıza | 50 kB |
| Besleme Gerilimi Tipi | T/T |
| Gerçek Değer | pazarlıklı fiyat |
|---|---|
| Çıktı Yöntemi | transistör |
| Parça Numarası | D2-06B |
| Hafıza | 50 kB |
| montaj tipi | IP65 |
| SayıOfI/OPuan | 8'den 1024+'ya |
|---|---|
| Parça Numarası | 9907-164 |
| Uyumluluk standartları | IEC 61131-3, CE, UL |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 60°C |
| Çıkış Noktaları | 16DO |
| Çıkış Türü | Röle |
|---|---|
| Modeli | S7-1200 |
| Besleme Gerilimi Tipi | T/T |
| Sayı_of_Çıkış | 10 |
| Çalışma_Sıcaklık_Aralığı | -20°C ila 60°C |
| Toplam Puan | 60 puan. |
|---|---|
| Parça Numarası | PT5501A |
| montaj tipi | IP65 |
| Çalışma_Sıcaklık_Aralığı | -20°C ila 60°C |
| Tepki Süresi | 1 ms |
| Çıkış türü | Dijital ve analog çıkışlar |
|---|---|
| Başvuru | Endüstriyel otomasyon, proses kontrolü, makine kontrolü |
| ağırlık | 0,68 kilo |
| Çıkış Türü | Röle |
| Güç Kaynağı voltajı | 100 – 240VAC. |
| Çıkış türü | Dijital ve analog çıkışlar |
|---|---|
| Başvuru | Endüstriyel otomasyon, proses kontrolü, makine kontrolü |
| ağırlık | 0,68 kilo |
| Çıkış Türü | Röle |
| Güç Kaynağı voltajı | 100 – 240VAC. |
| Çıkış türü | Dijital ve analog çıkışlar |
|---|---|
| Başvuru | Endüstriyel otomasyon, proses kontrolü, makine kontrolü |
| ağırlık | 0,68 kilo |
| Çıkış Türü | Röle |
| Güç Kaynağı voltajı | 100 – 240VAC. |
| güç tüketimi | 5 W |
|---|---|
| Sayı_of_Çıkış | 10 |
| Parça Tipi | Sysmac CPM2A |
| Çıktı Yöntemi | transistör |
| Giriş Sayısı | 14 |
| Durum | Yeni Orijinal Mühürlü |
|---|---|
| Parça Tipi | Sysmac CPM2A |
| Asıl fiyat | Müzakere edilmiş |
| Mpu Puanları | 12 (8DI + 4DO) |
| CPU_Speed | 100 MHz |