| Voorwaarde | Nieuw origineel met verzegeld |
|---|---|
| Onderdeeltype | Sysmac CPM2A |
| Werkelijke prijs | Onderhandeld |
| Mpu-punten | 12 (8DI + 4DO) |
| CPU_snelheid | 100 MHz |
| Verpakking Details | Stukken |
|---|---|
| Levertijd | 5-8 dagen |
| Betalingscondities | T/T |
| Plaats van herkomst | China |
| Merknaam | MITSUBISHI |
| Verpakking Details | Stukken |
|---|---|
| Levertijd | 5-8 dagen |
| Betalingscondities | T/T |
| Plaats van herkomst | China |
| Merknaam | MITSUBISHI |
| Artikelnr | EJA530A-EAS4N-00DNFU1 |
|---|---|
| Betaling | TT |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 80°C |
| Productnaam | Servomotor |
| Overbelastingscapaciteit | Sterk |
| Outputmethode | Relais |
|---|---|
| Aantal_van_uitvoer | 10 |
| CPU_snelheid | 100 MHz |
| Input_spanning | 24 V DC |
| Sollicitatie | Olie- en gasfabriek |
| Levertijd | 5-8 werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 1-20 stuks 1 week |
| Plaats van herkomst | VS |
| Merknaam | Allen‑Bradley(A-B) |
| Onderdeelnr | C50 D03 Vx 84563/03 |
|---|---|
| Voedingsspanning | 100 – 240VAC. |
| Outputmethode | Relais |
| Uitgangspunten | 24 punten. |
| Invoerpunten | 28 |
| Nalevingsnormen | IEC 61131-3, CE, UL |
|---|---|
| Veiligheidsnormen | IEC 61508, ISO 13849 |
| Installatietype | Paneelmontage / DIN-railmontage |
| Garantieperiode | 1 tot 3 jaar |
| Montagetype | DIN-rail, paneelmontage |
| Nalevingsnormen | IEC 61131-3, CE, UL |
|---|---|
| Veiligheidsnormen | IEC 61508, ISO 13849 |
| Installatietype | Paneelmontage / DIN-railmontage |
| Garantieperiode | 1 tot 3 jaar |
| Montagetype | DIN-rail, paneelmontage |
| Controletype | Programmeerbaar logicacontrolemechanisme (PLC) |
|---|---|
| softwareCompatibility | Ondersteunt SCADA- en HMI-software |
| Toepassingindustrie | Productie, procescontrole, robotica |
| Voeding | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Werkelijke waarde | Negotiabledprijs |