| Nalevingsnormen | IEC 61131-3, CE, UL |
|---|---|
| Veiligheidsnormen | IEC 61508, ISO 13849 |
| Installatietype | Paneelmontage / DIN-railmontage |
| Garantieperiode | 1 tot 3 jaar |
| Montagetype | DIN-rail, paneelmontage |
| Nalevingsnormen | IEC 61131-3, CE, UL |
|---|---|
| Veiligheidsnormen | IEC 61508, ISO 13849 |
| Installatietype | Paneelmontage / DIN-railmontage |
| Garantieperiode | 1 tot 3 jaar |
| Montagetype | DIN-rail, paneelmontage |
| Controletype | Programmeerbaar logicacontrolemechanisme (PLC) |
|---|---|
| softwareCompatibility | Ondersteunt SCADA- en HMI-software |
| Toepassingindustrie | Productie, procescontrole, robotica |
| Voeding | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Werkelijke waarde | Negotiabledprijs |
| Outputmethode | transistor |
|---|---|
| Invoerpunten | 100-2 |
| Voedingsspanning | 100 – 240VAC. |
| energieverbruik | 5 W |
| Het type van leveringsvoltage | T/T |
| Het type van leveringsvoltage | T/T |
|---|---|
| Uitbreidingsmogelijkheden | Modulaire uitbreiding ondersteund |
| Punten | 40 (24DI+16DO) |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 60°C |
| Aantalfi/Opunten | Van 8 tot 1024+ |
| Werkelijke waarde | Negotiabledprijs |
|---|---|
| Kleur | Normaal |
| Aantal_van_uitvoer | 10 |
| Voorwaarde | Nieuw origineel met verzegeld |
| Vervaardiging | Siemens |
| Voorwaarde | Nieuw origineel met verzegeld |
|---|---|
| Werkelijke prijs | Onderhandeld |
| CPU-type | CPU 1214C |
| montage_type | DIN-rail |
| Het type van leveringsvoltage | T/T |
| Geheugen | 50 kB |
|---|---|
| Ingangsfrequentie | 50/60 HZ |
| Communicatieprotocollen | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| koelmethode | Geforceerde luchtkoeling |
| Uitgangsspanning | 0-480 V AC |
| Efficiëntie | Tot 98% |
|---|---|
| Uitgangsspanning | Variabel, tot ingangsspanning |
| Afmetingen | 90 mm x 60 mm x 75 mm |
| NumberofOutputs | 16 digitale uitgangen |
| Versnelling/vertragingstijd | 0,1 tot 6000 seconden |
| Bypass -functie | Handmatige/automatische bypass beschikbaar |
|---|---|
| Vochtigheidsbereik | 5% tot 95% niet-condenserend |
| Weergavetype | LCD- of LED-display voor status- en parameterinstellingen |
| Model | Cpm2a-60cdr-a |
| Mpu-punten | 12 (8DI + 4DO) |