| Producent | Siemensa |
|---|---|
| Pamięć | 50kB |
| Punkty wejściowe | 28 |
| Metoda wyjściowa | Przekaźnik |
| Waga | 0,3 kg |
| Czas miękkiego startu | 0,1 do 60 sekund |
|---|---|
| Aktualna cena | Negocjowane |
| Częstotliwość wyjściowa | 0-400 Hz |
| Zakres temperatur przechowywania | -20°C do 70°C |
| Możliwość rozbudowy | Obsługiwana rozbudowa modułowa |
| Temperatura pracy | -10°C do 50°C |
|---|---|
| Rzeczywista wartość | Cena do negocjacji |
| Łagodzenie harmonicznych | Wbudowane opcje reaktora lub filtra |
| Zakres częstotliwości wyjściowej | 0 do 400 Hz lub więcej |
| Zakres częstotliwości | 0-400 Hz |
| Protokół komunikacyjny | Modbus, Profibus, Ethernet/IP, OPC UA |
|---|---|
| Zakres temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
| Typ wyjścia | Wyjścia cyfrowe i analogowe |
| Zakres wilgotności | 5% do 95% bez kondensacji |
| Typ sterowania | Programowalny sterownik logiczny (PLC) |
| Standardy zgodności | IEC 61131-3, CE, UL |
|---|---|
| Standardy bezpieczeństwa | IEC 61508, ISO 13849 |
| Typ instalacji | Montaż na panelu / na szynie DIN |
| Okres gwarancji | 1 do 3 lat |
| Rodzaj mocowania | Szyna DIN, montaż panelowy |
| Standardy zgodności | IEC 61131-3, CE, UL |
|---|---|
| Standardy bezpieczeństwa | IEC 61508, ISO 13849 |
| Typ instalacji | Montaż na panelu / na szynie DIN |
| Okres gwarancji | 1 do 3 lat |
| Rodzaj mocowania | Szyna DIN, montaż panelowy |
| Typ sterowania | Programowalny sterownik logiczny (PLC) |
|---|---|
| oprogramowanieKompatybilność | Obsługuje oprogramowanie SCADA i HMI |
| Przemysł aplikacyjny | Produkcja, Sterowanie procesami, Robotyka |
| Zasilanie | 24 V DC / 110 V AC / 220 V AC |
| Rzeczywista wartość | Cena do negocjacji |
| Typ wyjścia | Przekaźnik |
|---|---|
| Protokół komunikacyjny | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| Standardy bezpieczeństwa | CE, UL, ROHS zgodny |
| Punkty Mpu | 12 (8DI + 4DO) |
| Ochrona | I |
| Metoda wyjściowa | tranzystor |
|---|---|
| Punkty wejściowe | 100-2 |
| Napięcie zasilania | 100 – 240VAC. |
| pobór energii | 5 W |
| Typ napięcia zasilania | AC |
| Typ napięcia zasilania | AC |
|---|---|
| Możliwość rozbudowy | Obsługiwana rozbudowa modułowa |
| Zwrotnica | 40 (24DI+16DO) |
| Temperatura robocza | -20°C do 60°C |
| Liczba punktów I/OP | Od 8 do 1024+ |