| Ώρα ήπιας έναρξης | 0,1 έως 60 δευτερόλεπτα |
|---|---|
| Πραγματική τιμή | Διαπραγματευμένος |
| Συχνότητα εξόδου | 0-400 Hz |
| Εύρος θερμοκρασίας αποθήκευσης | -20°C έως 70°C |
| ExpansionCapability | Υποστηρίζεται η αρθρωτή επέκταση |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10°C έως 50°C |
|---|---|
| Πραγματική αξία | Τιμή Negotiabled |
| Αρμονικός Μετριασμός | Επιλογές ενσωματωμένου αντιδραστήρα ή φίλτρου |
| Εύρος συχνότητας εξόδου | 0 έως 400 Hz ή υψηλότερη |
| Εύρος Συχνοτήτων | 0-400 Hz |
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | Modbus, Profibus, Ethernet/IP, OPC UA |
|---|---|
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Τύπος εξόδου | Ψηφιακές και αναλογικές εξόδους |
| Εύρος υγρασίας | 5% έως 95% χωρίς συμπύκνωση |
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματίσημος ελεγκτής λογικής (PLC) |
| Πρότυπα συμμόρφωσης | IEC 61131-3, CE, UL |
|---|---|
| Πρότυπα ασφαλείας | IEC 61508, ISO 13849 |
| Τύπος εγκατάστασης | Βάση πάνελ / Στήριγμα ράγας DIN |
| Περίοδος εγγύησης | 1 έως 3 έτη |
| Τύπος τοποθέτησης | Σιδηρόδρομος DIN, τοποθέτηση πάνελ |
| Πρότυπα συμμόρφωσης | IEC 61131-3, CE, UL |
|---|---|
| Πρότυπα ασφαλείας | IEC 61508, ISO 13849 |
| Τύπος εγκατάστασης | Βάση πάνελ / Στήριγμα ράγας DIN |
| Περίοδος εγγύησης | 1 έως 3 έτη |
| Τύπος τοποθέτησης | Σιδηρόδρομος DIN, τοποθέτηση πάνελ |
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματίσημος ελεγκτής λογικής (PLC) |
|---|---|
| softwareCompatibility | Υποστηρίζει λογισμικό SCADA και HMI |
| Βιομηχανία εφαρμογών | Κατασκευή, Έλεγχος Διαδικασιών, Ρομποτική |
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Πραγματική αξία | Τιμή Negotiabled |
| Τύπος εξόδου | Αναμετάδοση |
|---|---|
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| Πρότυπα ασφαλείας | CE, UL, ROHS συμβατά |
| Σημεία Mpu | 12 (8DI + 4DO) |
| Προστασία | εγώ |
| Μέθοδος παραγωγής | τρανζίστορ |
|---|---|
| Σημεία εισόδου | 100-2 |
| Τάση τροφοδοσίας | 100 – 240VAC. |
| κατανάλωση ενέργειας | 5 W |
| Τύπος τάσης ανεφοδιασμού | AC |
| Τύπος τάσης ανεφοδιασμού | AC |
|---|---|
| ExpansionCapability | Υποστηρίζεται η αρθρωτή επέκταση |
| Πόντοι | 40 (24DI+16DO) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Numberofi/Opoints | Από 8 έως 1024+ |
| Πραγματική αξία | Τιμή Negotiabled |
|---|---|
| Χρώμα | Κανονικός |
| Αριθμός_εξόδων | 10 |
| Κατάσταση | Νέο πρωτότυπο με σφραγισμένο |
| Κατασκευαστής | Siemens |