| Πραγματική αξία | Τιμή Negotiabled |
|---|---|
| Χρώμα | Κανονικός |
| Αριθμός_εξόδων | 10 |
| Κατάσταση | Νέο πρωτότυπο με σφραγισμένο |
| Κατασκευαστής | Siemens |
| Κατάσταση | Νέο πρωτότυπο με σφραγισμένο |
|---|---|
| Πραγματική τιμή | Διαπραγματευμένος |
| CPU_Type | CPU 1214C |
| τοποθέτηση_τύπος | Ράγα DIN |
| Τύπος τάσης ανεφοδιασμού | AC |
| Μνήμη | 50 KB |
|---|---|
| Συχνότητα εισόδου | 50/60 HZ |
| Πρωτόκολλα Επικοινωνίας | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| μέθοδος ψύξης | Αναγκαστική Αεροψύξη |
| Τάση εξόδου | 0-480 V AC |
| Αποδοτικότητα | Έως 98% |
|---|---|
| Τάση εξόδου | Μεταβλητή, μέχρι τάση εισόδου |
| Διαστάσεις | 90mm x 60mm x 75mm |
| NumberofOutputs | 16 Ψηφιακές Έξοδοι |
| Χρόνος επιτάχυνσης/αποδίωξης | 0,1 έως 6000 δευτερόλεπτα |
| Λειτουργία παράκαμψης | Διατίθεται χειροκίνητη/Αυτόματη παράκαμψη |
|---|---|
| Εύρος υγρασίας | 5% έως 95% χωρίς συμπύκνωση |
| Τύπος οθόνης | Οθόνη LCD ή LED για ρυθμίσεις κατάστασης και παραμέτρων |
| Μοντέλο | Cpm2a-60cdr-α |
| Σημεία Mpu | 12 (8DI + 4DO) |
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
|---|---|
| Προστασία | IP20 έως IP65 |
| Τύπος εξόδου | Ρελέ, Τρανζίστορ, Αναλογικό |
| Θύρες Ethernet | 8 έως 24 θύρες |
| Βάρος | Περίπου 200-500 γραμμάρια |
| Αριθμός_εισόδων | 14 |
|---|---|
| Τύπος μέρους | Sysmac CPM2A |
| Βάρος | 0,5 KG |
| Διαστάσεις | 90 x 100 x 75 mm |
| Χρώμα | Κανονικός |
| Αριθμός_εξόδων | 10 |
|---|---|
| τοποθέτηση_τύπος | Ράγα DIN |
| Διαστάσεις | 90 x 60 x 75 mm |
| Εισδοτική τάση | 24 V DC |
| Πόντοι | 40 (24DI+16DO) |
| Τύπος μέρους | Sysmac CPM2A |
|---|---|
| Βάρος | 0,5 KG |
| Εφαρμογή | Εργοστάσιο πετρελαίου και αερίου |
| Πραγματική τιμή | Διαπραγματευμένος |
| Μέθοδος παραγωγής | Αναμετάδοση |
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματίσημος ελεγκτής λογικής (PLC) |
| Τύπος τοποθέτησης | DIN σιδηρόδρομος / τοποθέτηση πάνελ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 60°C |