| Αριθμοί εξαρτημάτων | A98L-0031-0028, A02B-0323-K102 |
|---|---|
| Δυναμικό | 3,0 Volt |
| Ικανότητα | 1750 mAh |
| Τύπος μπαταρίας | Μη επαναφορτιζόμενο λίθιο (μιας χρήσης) |
| Διαστάσεις | Περίπου 20 mm x 39 mm x 45 mm (συμπεριλαμβανομένου του συνδετήρα) |
| Συνδετήρας | Χυτευμένος σύνδεσμος 4 ακίδων |
| Στυλ φυσιγγίων | Σύρεται στις υποδοχές του ελεγκτή Fanuc |
| Διάρκεια ζωής | Περίπου 10+ χρόνια |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C έως +65°C |